Προς το περιεχόμενο

'Ερχεται ο Roger Waters!


JAM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά δυσκολεύομαι ακόμα να το χωνέψω...

 

Επιβεβαιωμένο από το επίσημο site του, θα εμφανιστεί στις 18 Ιουνίου 2006 στο Terra Vibe στην Μαλακάσσα...το πιο πιθανόν εκτός Rockwave...(ευτυχώς...)

 

Λίγες μέρες αργότερα θα παρουσιάσει στην Επίδαυρο την νέα του όπερα Ca Ira (που δεν λέει τίποτα κατά την γνώμη μου...)

 

Φήμες λένε ότι θα παρουσιάσει μια extended version του Dark Side of the Moon...

 

Θέλετε κι άλλα ???

 

ps - Τι Rolling Stones και πα****ες... Να η συναυλία της χρονιάς !!!!! (πολλών χρονιών δηλαδή...)

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λίγες μέρες αργότερα θα παρουσιάσει στην Επίδαυρο την νέα του όπερα Ca Ira (που δεν λέει τίποτα κατά την γνώμη μου...)

 

Εντάξει, έχει μερικές ωραίες στιγμές. Χαίρομαι που βρήκα άλλον ένα που να την έχει ακούσει. :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα μου άρεσε...

 

Από την άλλη βέβαια, γενικότερα δεν είμαι οπαδός της όπερας, οπότε η άποψή μου ίσως δε πολυμετράει ... :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εισητήρια δεν ξέρω τίποτα ακόμα...θα βγει φαντάζομαι ανακοίνωση στην Didimusic...

 

Kι άλλο καλό νέο (αν δεν γίνει αυτή η συναυλία έχω να φάω πολύ ξύλο, ξέρω... :lol: ) :

 

Στην κιθάρα θα είναι ο Snowy White !!! Καταπληκτικός κιθαρίστας κατά την γνώμη μου...και ο μόνος ικανός (από άποψη αισθητικής) να αντικαταστήσει το κενό του Gilmour...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εισητήρια δεν ξέρω τίποτα ακόμα...θα βγει φαντάζομαι ανακοίνωση στην Didimusic...

Αν μάθεις τίποτα' date=' ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!!!!:D:D:D

 

Στην κιθάρα θα είναι ο Snowy White !!! Καταπληκτικός κιθαρίστας κατά την γνώμη μου...και ο μόνος ικανός (από άποψη αισθητικής) να αντικαταστήσει το κενό του Gilmour...

Αυτάαα είναι!!! :lol:!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω!!!

 

Αυτό θα είναι τρελό καλοκαίρι τελικά, 18 Ιουνίου Roger Waters, 14-15 Ιουλίου Red Hot Chili Peppers και 20 Ιουλίου Foo Fighters. :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου