Προς το περιεχόμενο

'Ερχεται ο Roger Waters!


JAM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να ρωτησω....Είναι παράνομο να έχουμε καμερα? Ή ανάλογα με το συγκρότημα επιτρέπουν ή όχι την βιντεοσκόπηση....?

 

Γιατί θυμάμαι ότι Sabbath είχαν ανακοινώσει ότι το συγκρότημα δεν είχε επιτρέψει την βιντεοσκόπηση ενώ σε άλλες συναυλίες έχω δεί πολύ κόσμο με φωτογραφικές....

 

Ή τπτ απο τα παραπάνω δεν ισχύει?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι μπορεί είτε ο διοργανωτής είτε ο καλλιτέχνης να μη δεχτεί να γίνει βιντεοσκόπηση/φωτογράφηση/ηχογράφηση. Συνήθως τα απαγορεύουν εξ αρχής οι διοργανωτές. Βέβαια αυτό είναι εντελώς τυπικό γιατί προφανώς μπορείς εύκολα να περάσεις dvcam μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ θυμάμαι να σκάνε άτομα με ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ cams το 98-99. Φαντάσου τώρα πόσο απλό είναι με τα dvcams που χωράνε παντού (που λέει ο λόγος :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπειτα πώς δικαιολογείς το γεγονός ότι όλες ουσιαστικά οι φετινές εμφανίσεις του Waters (Πορτογαλία, Ιταλία κλπ) υπάρχουν σε κλιπάκια στο net? Απλά το ουσιαστικό θέμα είναι αν προτιμάς να βλέπεις ή να τραβάς γιατί πραγματικά δεν πρέπει να είναι το ίδιο. Και δε θα ήθελες με τίποτα όταν τελείωνε η συναυλία να μετάνιωνες για την επιλογή σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είδα κάτι που με στενοχώρησε πολύ...

 

Είδα στα video από την Πορτογαλλία (στο youtube) τον Waters να τραγουδάει...

...

...

PLAYBACK!!!

 

 

Τώρα ή το video είναι αυγχρόνιστο ... ή ο Roger μεγάλωσε επικίνδυνα ...

scratchchin.gifscratchchin.gifscratchchin.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=BNgeZRmMcwc

 

Κοιτάξτε πχ στο 3:53 όπου οι μουσική φαίνονται συγχρονισμένοι και τα χείλια του Roger...όπου να'ναι...

 

sad2.gif

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμένα μου φάνηκε αρκετά παράφωνος για να είναι play-back. Ειδικά στο mother φαίνεται πως δεν είναι και σε μεγάλη φόρμα η φωνή του....

 

Λες; :roll:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου