Προς το περιεχόμενο

Sorrow: Original Guitar Solo clip


Vaggelis_Revolted

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα μικρής διάρκειας clip που ανέβασα. Προσπάθησα να μην παίξω κάτι υπερβολικό, όποια σχόλια ευπρόσδεκτα!

 

 

ps. Αγνοήστε το generic videoκλιπάκι!

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cool. Υπηρχε ενας ομορφος συσχετισμος αναμεσα στην ατμοσφαιρα της μουσικης και του βιντεο. Αλλα μου φανηκε μικρο και χωρις να πηγαινει καπου. Μηπως ειναι κομματι ενος μεγαλυτερου προτζεκτ;

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο και αν ειναι απο αυτα που μου αρεσουν,πραγματικα μπραβο !

 

ασχετο και ακυρο αλλα το μπασο ειναι παιγμενο απο εσενα ? ειναι απο keyboard η απο κανονικο οργανο ?

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx παιδιά!

 

cool. Υπηρχε ενας ομορφος συσχετισμος αναμεσα στην ατμοσφαιρα της μουσικης και του βιντεο. Αλλα μου φανηκε μικρο και χωρις να πηγαινει καπου. Μηπως ειναι κομματι ενος μεγαλυτερου προτζεκτ;

 

Το κομμάτι όντως δεν πηγαίνει κάπου γιατί δεν είναι κομμάτι  :), τουλάχιστον για την ώρα. Για να πω την αλήθεια, ήθελα να δοκιμάσω εναν compressor για τα καθαρά και το clip απλά προέκυψε εκ των υστέρων!

 

αυτο και αν ειναι απο αυτα που μου αρεσουν,πραγματικα μπραβο !

 

ασχετο και ακυρο αλλα το μπασο ειναι παιγμενο απο εσενα ? ειναι απο keyboard η απο κανονικο οργανο ?

 

Από το real thing! (παιγμένο από εμένα)

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου