Προς το περιεχόμενο

Διπέταλο!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Ήθελα να ρωτήσω κατα πόσο γίνεται να φτιάξω ένα διπεταλο έχοντας 2 μονά, χωρίς αγορά δεύτερης κάσας. Μπορώ να φτιάξω αυτό δηλαδή; :

9611dc_dp.jpg

 

έχοντας ήδη 2 μονά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι , και από εμένα....

 

ακόμα και σε περίπτωση που - με κάποιο τρόπο - καταφέρεις να τα συνδέσεις....είναι απίθανο (για μένα) να πετύχεις το βαθμό "ευαισθησίας" του πρωτότυπου... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το συγκεκριμενο διπέταλο σπάει σε 2 πεταλια τότε λογικά θα μπορεις να κάνεις με τα αναλογα ανταλλακτικά τα 2 μονά 1 διπλό και διολου απίθανο γιατι η gibraltar είναι κορυφαια στο hardware αλλά δυστυχως δεν υπαρχει πλεον αντιπρόσωπος στην Ελλάδα

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξερω για το συγκεκριμενο αλλα ενα dw 5002 αγοραζοντας τα ανταλλακτικα που χρειαζονταν βρισκοντας τα με τους κωδικους τους στο drumstore καταφερα και το εσπασα σε 2 μονα και οποτε ηθελα το ενωνα.Τωρα το αναποδο ειναι πιο μανικι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για το συγκεκριμενο αλλα ενα dw 5002 αγοραζοντας τα ανταλλακτικα που χρειαζονταν βρισκοντας τα με τους κωδικους τους στο drumstore καταφερα και το εσπασα σε 2 μονα και οποτε ηθελα το ενωνα.Τωρα το αναποδο ειναι πιο μανικι.

 

το DW 5002 ναι μπορείς...το 9002 ΔΕΝ μπορείς και έχει και 700 ευρω τρομάρα τους

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο ασχετο με την ερωτηση του φιλου...! απλως ηθελα να ρωτησω αν εχω ενα διπεταλο και πολλες φορες δεν μου χρειαζεται υπαρχει καποιο προβλημα στο να χρησιμοποιω το δεξι μονο πεταλι (με τουσ 2 κοπανους) αφαιρωντας τα υπολοιπα εξαρτηματα?? πιστευω οτι δεν επηρεαζει αλλα ας ρωτησω και καποιον πιο εμπειρο... ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο ασχετο με την ερωτηση του φιλου...! απλως ηθελα να ρωτησω αν εχω ενα διπεταλο και πολλες φορες δεν μου χρειαζεται υπαρχει καποιο προβλημα στο να χρησιμοποιω το δεξι μονο πεταλι (με τουσ 2 κοπανους) αφαιρωντας τα υπολοιπα εξαρτηματα?? πιστευω οτι δεν επηρεαζει αλλα ας ρωτησω και καποιον πιο εμπειρο... ???

 

 

Δεν ειμαι ειδικος, αλλα πιστευω πως δεν υπαρχει λογος να το κανεις αυτο.. απλα παιξε με το δεξι.. γιατι να καθεσαι να λυνεις πεταλια τωρα?? αλλα το δεξι πεταλι δεν μπορει να παιξει κ τους 2 κοπανους προφανως αν το χωρισεις με το αλλο κ μεινει μονο του.

 

Καλησπέρα!

Ήθελα να ρωτήσω κατα πόσο γίνεται να φτιάξω ένα διπεταλο έχοντας 2 μονά, χωρίς αγορά δεύτερης κάσας. Μπορώ να φτιάξω αυτό δηλαδή; :

9611dc_dp.jpg

 

έχοντας ήδη 2 μονά;

Δεν αγοραζεις μια ακομα κασα καλυτερα??? :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλως ηθελα να ρωτησω αν εχω ενα διπεταλο και πολλες φορες δεν μου χρειαζεται υπαρχει καποιο προβλημα στο να χρησιμοποιω το δεξι μονο πεταλι (με τουσ 2 κοπανους) αφαιρωντας τα υπολοιπα εξαρτηματα?? πιστευω οτι δεν επηρεαζει αλλα ας ρωτησω και καποιον πιο εμπειρο... ???

 

δεν υπάρχει πρόβλημα. Το δεξί πετάλι παίζει και μόνο του.

Δε χρειάζεται να το λύνεις ολόκληρο, απλώς αποσυνδέεις {απ τον άξονα} το αριστερό. Άμα βαριέσαι, ούτε καν το αποσυνδέεις. Απλά δεν το παίζεις..χοχοο  8)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου