Προς το περιεχόμενο

fender ''the twin'' με κοκκινα κουμπια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια.Στην κονσολα δινω ηχο η με μικροφωνο η με καρφι απο τον ενισχυτη.Αλες φορες ο ηχος βγαινει καθαρος,τις περισσοτερες φορες ομως τα κλαρινα και οι φωνες ανοιγουν τερμα με αποτελεσμα να γινετε πολεμος στο παταρι και κατω να ακουγετε μια βαζουρα.(ολη νυχτα φοραω ωτοασπιδες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με τον Κυριτσι επαιξα 27και 28 Αυγουστου στο Βελο Κορινθιας.Μεγαλος τραγουδιστης....!

ΜΕΓΑΛΟΣ μεγιστος.............καταχρην επαιξες κοντα στα μερη μου......και τωρα μια ερωτηση που μονο εσυ μπορει να ξερεις.....

 

 

off topic:ειχα ενα cd που συμμετειχε ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ με μια μπαντα που επαιζε απιστευτα....ειχε πολλα ορχηστρικα μεσα...και μερικα με στιχο.Η ηχογρφηση ητανε live σε studio.......και ειχε μεσα ενα κομματι που ελεγε ''σαραντα μερες περπατω να βρω παπα να παντρευτω......κλπ'' μηπως ξερεις τον τιτλο του cd......? θυμαμαι οτι ητανε μια μπαντα συγκεκριμενη.....εαν ξερεις εισαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ end off topic ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογω με επιασες απροετοιμαστο γιατι ο Κυριτσης εχει κανει πολλες περιεργες συναργασιες(με ινδους κ.τ.λ.) το τραγουδι αυτο λεγετε ''πανωρια''. θα μαθω  και θα σου πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογω με επιασες απροετοιμαστο γιατι ο Κυριτσης εχει κανει πολλες περιεργες συναργασιες(με ινδους κ.τ.λ.) το τραγουδι αυτο λεγετε ''πανωρια''. θα μαθω  και θα σου πω

θα με υποχρεωνες...... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''σαραντα μερες περπατω να βρω παπα να παντρευτω......

 

"Σαραντα μερες πορπατω να βρω παπα πνευματικο..."

Ο τυπος τωρα με λιγα λογια εψαχνε 40 μερες για παπα πνευματικο να πνευματιστει.

Οχι να γινει πνευμα,  ;D  αλλα να ξομολογηθει. Και τον βρηκε στις σαραντα δυο και ειναι καλυμενος...

 

 

Στις μερες μου αγαπητε kostsoto, στα πανηγυρια κυριως παιζαμε τετοια....

 

Το κλαμα του παραπονεμενου

 

...αλλα τωρα που γερασα (καβαλισα τα 50) εγινα ροκας και μαλιστα ασχολουμε εντατικοτερα με το τραγουδι ελπιζοντας σε μια διεθνη καριερα.

Η μαμα μου και η γυναικα μου λενε οτι θα πετυχω.

 

 

Purple haze.mp4

 

 

Παντως (περα απο την πλακα) αυτον τον ενισχυτη (επειδη βλεπω εισαι σοβαρος επαγγελματιας) να μην τον παρεις και να κοιταξεις να βρεις εναν tween reberb 135 watt απο τους παλιους τους καλους που λεει και ο SF. Εδω στην επαρχια τους δινουν ολοι οι μπουζουκτζηδες για κομματι ψωμι (με τις αναδουλιες που εχουν τουτο τον καιρο) και μπαινουν ολοι κονσολα με προενισχυτακια.

Και στο λεω αυτο γιατι φιλος μου παλιος μπουζουκτζης ειχε παρει εναν τετοιο (με κοκκινα κουμπια) και τον πουλησε σε ενα μηνα.

Δεν ξερω ακριβως το λογο, αλλα δεν βγηκαν καλα μηχανηματα αυτη η σειρα.

 

Σε χαιρετω, και...ριξε και καμμια πεντατονικη για τα γεραματα συναδελφε, και δεν αργουν..... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα με υποχρεωνες...... ;)

 

H ΠΑΝΩΡΙΑ είναι τραγούδι του Τάκη του Καρναβά.

 

 

Το τραγούδι της πεθεράς μου....

 

Όταν το τραγουδούσε ο "γέρος" μου έκλαιγε όλο το πανηγύρι....

 

ΥΓ Η εκτέλεση του Καρναβά υπάρχει και σε Live & σε στούντιο αν το θές....

Θα σου κοστίσει κάτι παραπάνω βέβαια...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου