Προς το περιεχόμενο

Απορία με συσκευασία ενισχυτή για ταχυδρομική αποστολ


Neurotic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω έναν ενισχυτή τον οποίο θέλω να ανεβάσω κάποια στιγμή στις αγγελίες.Όμως έχω το εξής πρόβλημα το οποίο με εμποδίζει στο να τον ανεβάσω:Δεν ξέρω πως ακριβώς να τον στείλω..Εννοώ πως να τον πακετάρω έτσι ώστε να είναι ασφαλής και να φτάσει κομπλέ στον προορισμό του...Οι εταιτερίες courier αναλαμβάνουν το πακετάρισμα ή πρέπει να το κάνω μόνος μου;Αν ισχύει το δεύτερο τι ακριβώς πρέπει να προσέξω;Όποιος έχει αποστείλει κάποια στιγμή στη ζωή του ενισχυτή αν μπορεί να βοηθήσει..

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από οτι ξέρω κάνεις δεν το πακετάρει.

Πάρε κουτί,γέμισε το με φελιζόλ ή τις νάυλον φούσκες (σε καταστήματα συσκευασίας θα βρείς) και με αυτοκόλλητη ταινία κάντο πακέτο.

Πηγαινέ τον σε όποια μεταφορική και είσαι οκ. Πληρωμή και μεταφορικά (μετακύ εσού και του αγοραστή).

Έχω στείλει πιάνο απο Αθήνα στην Κρήτη.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χρηση φυσαλιδας θα ηταν μια καλη λυση αν το πακεταρεις μονος σου  ;) μπορεις λογικα να τη βρεις σε καταστηματα με εργαλεια, χρωματα κλπ.

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικα αν ειναι λαμπατος ΑΦΑΙΡΕΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΥΧΝΙΕΣ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου