Προς το περιεχόμενο

Tube Holder


Skropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ! Προσφατα εκανα μια επεμβαση στον ενισχυτη μου,εναν engl screamer combo,του αλλαξα ολες τις λαμπες καθως και μια αντισταση για να φτασω τις τιμες του bias που ηθελα,αλλα προεκυψε ενα προβλημα.Το tube holder της V4 ηταν σπασμενο οταν ανοιξα τον ενισχυτη,προφανως απο το εργοστασιο,δεν μπορει να εσπασε αλλιως ολοκληρο μεταλλικο ελασμα.Αν και δεν φοβαμαι ιδιαιτερα μην πεσει η λαμπα μιας και κουμπωνει πολυ σφικτα,θα ηθελα προς χαρην της ασφαλειας να βρω ενα καινουριο κρατητιρι λαμπας.Ξερει κανεις που μπορω να απευθηνθω μηπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω ποιο εξάρτημα εννοείς ακριβώς...

Αυτά? http://www.tubeampdoctor.com/advanced_search_result.php?search_in_description=1&keywords=spring+retainer&x=0&y=0

 

Ή αυτά? http://www.tubeampdoctor.com/index.php?cPath=36 Ή τα ασημί "βαρελάκια"?

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι οπως του powerball (αυτον εχω), δηλαδη ενα μεταλλικο Π που καλυπτει την λυχνια, τοτε δεν θα το βρεις σε κανενα απο τα γνωστα καταστηματα (banzai, tad, tubes-town Κτλ) και καλυτερα να στειλεις ενα email στο customer support της engl ή να ρωτήσεις τον Λογοθετη που φερνει τους engl εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,επειδη η engl με εγραψε στα απαυτα της,και επειδη ο λογοθετης δεν φερνει τετοια ανταλλακτικα ( ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΘΕΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ),ξερει καποιος να μου καποια ιδεα?Στην τελικη να την εχω την λαμπα ετσι σκετη?  >:( >:( >:( ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ(δεν εννοω το noiz,γενικα το λεω γιαιτ τα εχω παρει).Αγοραζουμε εναν ενισχυτη και ολα καλα,και μολις κατσει η στραβη ολοι κανουν τον κινεζο....  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου