Προς το περιεχόμενο

BBE sonic stomp


panosprog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι πολυ σοβαρα την αποκτηση του BBE sonic stomp,διαβασα αρκετες κριτικες οι οποιες στην πλειοψηφια τους ηταν θετικες διαβασα και τα λιγα που γραφονται εδω στο noiz.Θα ηθελα την γνωμη οσων το χρησιμοποιουν και εχουν εμπειρια απο αυτο.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Φιλε μου ειναι ενα παρα πολυ καλο πεταλακι.Ειδικα αν εισαι μπασιστας οπως εγω αλλα και κιθαριστας.Δεν θα μπω σε επιστημονικες λεπτομερειες για το τι ακριβως κανει(μιας και παντα μπερδευουν ???)αλλα μπορω να πω οτι θα δεις αρκετα καλη αλλαγη στον ηχο σου!Με λιγα λογια αγορασε το αν δεν το χεις κανει ηδη και αν το χεις κανει θα ηθελα και γω πληροφοριες σχετικα με το αν το βρηκες σε καλη τιμη γιατι το ψαχνω και οι τιμες ως τωρα ειναι αρκετα τσιμπημενες(139 μεγιστη 100-110 ιδανικη θα ελεγα)Ελπιζω να βοηθησα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ειναι ενα παρα πολυ καλο πεταλακι.Ειδικα αν εισαι μπασιστας οπως εγω αλλα και κιθαριστας.Δεν θα μπω σε επιστημονικες λεπτομερειες για το τι ακριβως κανει(μιας και παντα μπερδευουν ???)αλλα μπορω να πω οτι θα δεις αρκετα καλη αλλαγη στον ηχο σου!Με λιγα λογια αγορασε το αν δεν το χεις κανει ηδη και αν το χεις κανει θα ηθελα και γω πληροφοριες σχετικα με το αν το βρηκες σε καλη τιμη γιατι το ψαχνω και οι τιμες ως τωρα ειναι αρκετα τσιμπημενες(139 μεγιστη 100-110 ιδανικη θα ελεγα)Ελπιζω να βοηθησα! :)

Το αγορασα οντως υπαρχει βελτιωση του ηχου το χρησιμοποιω με κιθαρα στο effects loop του ενισχυτη στο τελος της αλυσιδας των effects μετα το delay.Εγω το αγορασα απο το ebay απο Αμερικη αλλα ουσιαστικα μου ηρθε γυρω στα 110 ευρω αν θυμαμαι καλα συν 5-6 ευρω τελωνειο .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγορασα οντως υπαρχει βελτιωση του ηχου το χρησιμοποιω με κιθαρα στο effects loop του ενισχυτη στο τελος της αλυσιδας των effects μετα το delay.Εγω το αγορασα απο το ebay απο Αμερικη αλλα ουσιαστικα μου ηρθε γυρω στα 110 ευρω αν θυμαμαι καλα συν 5-6 ευρω τελωνειο .

Μολις το τσεκαρα και γω στο ebay!Καλες τιμες οντως!Το μονο που με προβληματισε ηταν ο φορος για να το στειλουν Ελλαδα αλλα αν εκρινα σωστα απο τα λεγομενα σου δν ειναι και πολυ υψηλος! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουσιαστικα ειναι ενα presence και ενα resonance σε πεταλι η ρακ...

 

Ουσιαστικά είναι μια αλλαγή της φάσης ορισμένων συχνοτήτων που βάσει ενός ψυχοακουστικού φαινομένου φαίνεται να "γυαλίζεται" κάπως ο ήχος. Συζητημένο εκτενέστερα σε παλαιότερα θρεντ, κάτι που δυστυχώς δεν είδε αφού δεν έψαξε ο συνφορουμίτης. Ελπίζω μόνο να μην περίμενε τη νεκρανάσταση του θρεντ μετά από 3 και βάλε μήνες για να μάθει περί τίνος πρόκειται...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου