Προς το περιεχόμενο

Νέες επανακυκλοφορίες Pacer και Stagemaster απο την Kramer!


Vaiking

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν λιγο ανακοινωσαν στο site οτι θα κυκλοφορησει η pacer με american SD JB & JN (λογικο) και τιμη στα 1200 ντολλαρς :o :o

θα βαλω poll - αν η pacer εχει 1200 $ ποσο πιστευετε οτι θα κανει η stagemaster :D :D

νομιζω οτι  η kramer μπηκε στο club των vintage για να τα κονομισει - 1200 $ προσωπικα για bolt on κιθαρα ειναι πολλα......γνωμη μου παντα.....εχω παιξει με την stagemaster και γουσταρα με 1000 αλλα.............

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ίσως βγάλουν και την περίφημη Baretta με τον μονό humbucker από το χρονοντούλαπο της ιστορίας.

 

KramerBigSkull1987.jpg

 

Δεν αποκλείεται επίσης να δούμε και τις πρώτες Kramer με τα μπράτσα από αλουμίνιο και το γνώριμο "tuning fork" headstock του Henry Vaccaro.

 

150186791990-1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην αυταπατασαι - ξερει ολοκληρη gibson ποιες κιθαρες θα επανακυκλοφορησει και ποιες οχι  ;) ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εγώ τρελάθηκα μόλις είδα την τιγρέ.Έμαθε κανείς πότε θα βγουν στην αγορά?Μεταχειρισμένες Kramer παιδιά που μου προτείνετε να ψάξω?

Και γω την bengal ειχα βαλει στο ματι οταν τις ανακοινωσαν, αλλα μεχρι να τις βγαλουν τελικα μου ρθε η παρακατω, οποτε ακυρον!

248139_10150214290688188_783123187_6944985_5754343_n.jpg

Φίλε από που το πήρες αυτό το μωρό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Straight from the US of A  :P

NJ Series ειναι, με custom paintjob, emg zakk wylde 81/85, grover tuners, original floyd και πληρως αλλαγμενα ηλεκτρικα.

 

Το ονειρο του hotrodα  ;D

 

Παρε και μια προστυχη

246659_10150214351278188_783123187_6945614_2899418_n.jpg

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως βγάλουν και την περίφημη Baretta με τον μονό humbucker από το χρονοντούλαπο της ιστορίας.

 

KramerBigSkull1987.jpg

 

 

 

η συγκεκριμενη που ποσταρες ειναι απο αυτες που ζωγραφιζε αβερτα ο kline...αυτος κ ο knapp ζωγραφισανε αρκετες,με την πλειοψηφεια να την εχει ο kline αν δεν κανω λαθος...σχεδον ολα τα γκραφικ ητανε σε σωμα barettas με εναν μονο υπο γωνια μαγνητη κ ενα volume knob...οι περισσοτερς ειναι αριθμημενες απο τον ιδιο τον kline...μερικα σχεδια ητανε πολυ επιτυχημενα,μερικα οχι κ τοσο κατα την γνωμη μου...οπως κ να χει οι περισσοτερες μοσχοπωλουνται στο ebay για αρκετα $$$$$$....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει - υπερβολικο - δεν χρειαζεται να καπνιζεις οταν τρως  ;D ;D χεχε το πιασατε το υπονοουμενο ?? ε ? ε?? ?Ε?  :D :D :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου