Προς το περιεχόμενο

Peavey 6505 head vs Laney VH100r



Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω προσωπικα πιστευω οτι ο 6262 ακουγεται καλυτερα.

 

ρε συ ποτε τους ακουσες  και το λες αυτο ? η μηπως το καταλαβες απο τα βιντακια του youtube ? γιατι μεχρι χθες δεν τον ειχες υποψην...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εψαξα οτι videaki υπαρχει και σε αυτο που postara ακουγεται πολυ καθαρα πιστευω..

 

τα βιντεο στο γιουτιουμπ δεν ειναι αντιπροσωπευτικα και γενικα σου δινουν 10 % του πραγματικου ηχου... Αλλα απο εκει και περα , δικη σου ειναι η επιλογη... καλοριζικο λοιπον.... 441 ευρω ειναι πολυ λιγα για φουλ λαμπα και τετοιο τονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξερω οτι ειναι ετσι.απλα δεν θα εχουμε ευκαιρια να δοκιμασουμε απο κοντα.και οντως ειναι τσαμπα.το πολυ πολυ αν δεν αξιζει το στελνω πισω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξερω οτι ειναι ετσι.απλα δεν θα εχουμε ευκαιρια να δοκιμασουμε απο κοντα.και οντως ειναι τσαμπα.το πολυ πολυ αν δεν αξιζει το στελνω πισω ;)

 

προσεξε να δεις τι γινεται... ο στολλας ειναι ο επισημος αντιπροσωπος . Πολυ προτιμοτερο ειναι να τον παρεις τηλ να σου πει την τιμη , να κανεις τα παζαρια σου και καποια στιγμη μια μερα , να παρεις την κοπελα σου για παρεα , να πας πατρα να ακουσεις ποιος σου αρεσει...

 

εγω προσωπικα σε μπουγκερα που εχουν κατα καιρους εμφανισει καποια σχετικα προβληματα αξιοπιστιας , θα το διπλοσκεφτομουν να τον παρω απο εξω... διοτι αν και εχει εγγυηση , τα μεταφορικα ειναι δικα σου... οποτε αν χαλασει κατι , εχε το νου σου κανενα 80αρι τα μεταφορικα , το λιγοτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O 6262 εχει λιγοτερο γκειν αλλα ειναι πιο versatile ως ενισχυτης...

Το λιγοτερο γκειν δεν υπαρχει περιπτωση να σου λειψει...

Εγω χρησιμοποιω εναν 6262+την Χαρλευ μπεντον καμπινα(V30)...

Ο συνδιασμος σκοτωνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω στραβομαρα :P ωραια τοτε θα τον επισκεφτω να δω τι παιζει. εσυ blackie απο που τον αγορασες?σου παρουσιασε κανενα προβλημα..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O 6262 εχει λιγοτερο γκειν αλλα ειναι πιο versatile ως ενισχυτης...

Το λιγοτερο γκειν δεν υπαρχει περιπτωση να σου λειψει...

Εγω χρησιμοποιω εναν 6262+την Χαρλευ μπεντον καμπινα(V30)...

Ο συνδιασμος σκοτωνει...

 

ρε συ μπλακι , τι κανεις ? μιας και εχουμε ξαναμιλησει στο παρελθον για το θεμα , επανερχομαι να σε ρωτησω σχετικα με τα τεχνικα προβληματα που εβγαζαν καποτε οι μπουγκερα... τι παιζει ? τα λυσανε ? παιρνουμε μπουγκερα αφοβα ? εχεις εντοπισει τιποτα εσυ οσο τον εχεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου