Προς το περιεχόμενο

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας κιθαριστας?


soadas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδια αν δεν κανω λαθος, η επικεφαλιδα του θεματος που συζηταμε, γραφει '' ποιος ειναι ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΑΣ κιθαριστας ''.  ΔΕΝ γραφει '' ποιος ειναι Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΙΘΑΡΙΣΤΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ''. Οποτε θα ηθελα να συμπληρωσω 3 ονοματα (δεν μπορω και δεν υπαρχει και λογος να τους ξεχωρισω).    Tony Iommi.  Glenn Tipton.  Randy Rhoads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα! ακριβως οπως τα λεει ο συνφορουμιτης απο πανω, Tony Iommi, Rory Gallagher και Billie Joe Armstrong. Τους ευχαριστω και τους τρεις!

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας είναι αυτός ,αν και Πακιστανός καπνιστής  ;D

keith richards guitar instruction!

 

Άλλος ένας είναι αυτός ,αλλά θα φανώ κακός προς το μακαρίτη το Κουρτ που έστησε μια ολόκληρη καριέρα πάνω στη πλάτη του

;)

 

ΥΓ να πω κι εγώ τη παπακία μου σα παιδάκι ε? όχι μόνο εσείς  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κανει τρομερη εντυπωση που κανενας ακομα δεν εχει αναφερει τον Steve vai!Μετα ενταξει κλασσικα Jimi Hendrix,Garry Moore,John Frusciante και ο τελευταιος μονο και μονο για την ενεργεια του επι σκηνης που παντα θα θαυμαζω (δεν σημαινει οτι δεν ειναι καλος κιθαριστας απλα δεν συγκρινεται πχ με τον Steve Vai) o Noodles των Offspring.... (Εξου και τον ψευδονυμο μου....  :P)  Για τον Kurt Cobain εχω ακουσει πολλους να τον θαυμαζουν ως κιθαριστα,αλλα προτιμω να τον εχω ως ειδωλο συνθετη.....

Punk Rock means Freedom! ~Kurt Cobain~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν έχω στάνταρ έναν αγαπημένο. Αυτή τη περίοδο όμως αγαπάω περισσότερο το κύριο Ζακ Γουάιλντ και το κύριο Ντέιβιντ Γκίλμορ...

Ένας όμως που δε βαριέμαι ποτέ να ακούω και περιμένω πώς και πώς για μία κουνούργια του διασκευή κάθε μήνα ειναι ο παρακάτω κύριος που δε μπορώ να προφέρω το ονομά του  :P

http://www.youtube.com/user/Iggypres#p/u/5/OzuNnVepOsk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Scott Henderson

Edie Van Halen

Steve Lukather + Lee Ritenour +Frank Gambale

Mike Stern

John Mayer

Jeff Healey

SRV

PRINCE

Raul Midon + Ani di Franco

David Gilmour + Jimmie Page

Jeff Buckley

The Edge

και για μενα ο Θεος {H απλα καποιος που εκανε συμφωνια με τον διαβολο}ειναι ενας ...και ακουει στο ονομα....

STEVE VAI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου