Προς το περιεχόμενο

Επιτελους κατεληξα σε crash !!-Paiste formula 602


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paiste formula 602 thin crashes 16'' + 18''

 

Ειχα ακουσει εδω και καιρο για αυτα αλλα επρεπε να τα ακουσω για να το πιστεψω.

Ηχος πλουσιος, ζεστος, ποιοτικος,με χαρακτηρα , διαυγεια, καθαροτητα τι να πω απιστευτος πραγματικα !!! Εαν θελετε πιατα για μια ζωη επενδυστε αφοβα

 

602.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μια ζωη

 

βασικα προσεχε πως τα βαρας γιατι αυτο το...για μια ζωη το βλεπω χλωμο,ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ πιατινια αλλα ΠΟΛΥ ευαισθητα,με προσοχη λοιπον και μη χρησιμοποιεις υπερβολικα βαριες μπαγκετες.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα προσεχε πως τα βαρας γιατι αυτο το...για μια ζωη το βλεπω χλωμο,ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ πιατινια αλλα ΠΟΛΥ ευαισθητα,με προσοχη λοιπον και μη χρησιμοποιεις υπερβολικα βαριες μπαγκετες.

 

Εχεις δικιο SF , ειναι ελαφρια , λεπτα και προφανως σπανε και ευκολα εαν δεν ξερεις πως να χτυπας πιατινια.Προσεχω οσο μπορω αλλα σε φαση παροξυσμου δε μπορω να εγγυηθω για τον εαυτο μου... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

.Προσεχω οσο μπορω αλλα σε φαση παροξυσμου δε μπορω να εγγυηθω για τον εαυτο μου... ;D

 

Μπάμπη με σοκάρεις...  ;D ;D ;D Βλέπω πάλι αρχίσαμε τις... «επενδύσεις»  ;D Καλορίζικα, καλόπαιχτα και κυρίως με διάρκεια  ;)

 

ΥΓ: Σου χρωστάω μια βόλτα από το στούντιο  :)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάμπη με σοκάρεις...  ;D ;D ;D Βλέπω πάλι αρχίσαμε τις... «επενδύσεις»  ;D Καλορίζικα, καλόπαιχτα και κυρίως με διάρκεια  ;)

 

ΥΓ: Σου χρωστάω μια βόλτα από το στούντιο   :)

 

Terry δεν ειναι επενδυση αλλα replacement  ;)

Αντικατεστησαν 2 signatures , πολυ καλα αλλα οχι 602.Αυτα τα 2 crash δεν αλλαζουν παντως , ειναι η Barca των πιατων  ;D

Ελα απο το στουντιο για καφε οποτε θες  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Terry δεν ειναι επενδυση αλλα replacement  ;)

Αντικατεστησαν 2 signatures , πολυ καλα αλλα οχι 602.Αυτα τα 2 crash δεν αλλαζουν παντως , ειναι η Barca των πιατων  ;D

Ελα απο το στουντιο για καφε οποτε θες  :)

 

Μην κράξεις αλλά τα signatures (τουλάχιστον κάποια από αυτά) ήταν της αρεσκείας μου. Τώρα είναι το κράξιμο: Αυτή η σειρά, η 2002 της Paiste μόνο σε εμένα αρέσει; Πως και δεν τα προτίμησες;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κράξεις αλλά τα signatures (τουλάχιστον κάποια από αυτά) ήταν της αρεσκείας μου. Τώρα είναι το κράξιμο: Αυτή η σειρά, η 2002 της Paiste μόνο σε εμένα αρέσει; Πως και δεν τα προτίμησες;

 

To Paiste σετ μου ειναι μιγμα 602-Signatures -2002

Χρησιμοποιω 602 crashes, Signature hats-ride -china και 2002 splashes

Εκπληκτικα και τα signature και τα 2002 αλλα σου λεω αυτα τα 602 ειναι αλλο πραμα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

To Paiste σετ μου ειναι μιγμα 602-Signatures -2002

Χρησιμοποιω 602 crashes, Signature hats-ride -china και 2002 splashes

Εκπληκτικα και τα signature και τα 2002 αλλα σου λεω αυτα τα 602 ειναι αλλο πραμα !

 

Στο βίντεο καλά μου ακούστηκαν- βέβαια διόρθωσε με αν κάνω λάθος- πιο «φίνα» από τα 2002 (που είναι heavy πιάτα  ;D... ουργκ  ;D ;D).

 

ΟΚ επιβάλλεται καφές και ακρόαση...

 

ΥΓ: Αλλά να σηκώσεις το τηλέφωνο σου, όχι όπως τώρα που σε πήρα και... αναμείνατε στο ακουστικό σας  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου