Προς το περιεχόμενο

αγορα λαμπατου..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

για ρίξε μια ματιά στους "Top Sellers" στην κατηγορία Tube Guitar Combos, εδώ

 

http://www.thomann.de/gr/tube_guitar_combos.html

 

 

το top seller δεν λέει τιποτα.

και μεις βγαζαμε top seller ΠΑΣΟΚ και ΝΔ και την φαγαμε στον κώλο ;D ;D ;D ;D

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το top seller δεν λέει τιποτα.

και μεις βγαζαμε top seller ΠΑΣΟΚ και ΝΔ και την φαγαμε στον κώλο ;D ;D ;D ;D

Βγαινουμε εκτος αλλα ενισχυτες απο το Γερμανικο μαγαζι αγοραζει ολη η Ευρωπη οχι μονο Ελληνες!!!  ;D  ;D  ;D  ;D οποτε υπαρχει ελπιδα

 

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B-52 AT-100 ? πρωτη φορα την ακουω! πειτε δυο λογια βρε!

 

Ειχα την κεφαλη καποτε (τωρα την εχει ο συμφορουμιτης FrosT, αν το δει το thread λογικα κατι θα γραψει και αυτος)...η εννοια του σφιχτου distortion και της διαυγειας ο ενισχυτης, γι'αυτο τον ειχα επιλεξει αλλωστε αναμεσα σε ποσες κεφαλες (ακομα και πιο ακριβες οπως vht, laboga κλπ)...καλο θα ηταν, οπως ειπε ο φιλος wargasm, πριν αγορασεις ενισχυτη να τον δοκιμασεις (στον Κουρμπη, τον εχει και σε combo). Tην κεφαλη αυτη την πουλησα στον FrosT μονο και μονο επειδη δεν την παλεψα με το κουβαλημα, οσο την ειχα ομως τη χαρηκα και με το παραπανω, απλα εχει ηχαρα. Τα καθαρα της ειναι καλα χωρις ομως να ειναι αυτα που θα σου μεινουν και στο κεφαλι για το ποσο καλα ειναι.

 

Παρε μια ιδεα http://www.youtube.com/results?search_query=b-52+at-100&aq=f

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το top seller δεν λέει τιποτα.

και μεις βγαζαμε top seller ΠΑΣΟΚ και ΝΔ και την φαγαμε στον κώλο ;D ;D ;D ;D

 

γιατί, λες να βγάλουμε άλλους στο μέλλον;

 

αφού μας αρέσει!  :D  γι' αυτό το λένε διεθνώς "greek style"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως λεμε The Greek Way; Τυχαιο; δεν νομιζω!!!

 

(2η επιλογη)

http://www.google.gr/search?q=the+greek+way&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:el:official&client=firefox-a

 

 

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριζω απο φιλο οτι παρουσιαζει προβληματα (τον εχει)! ε κ δεν ειναι τυχαιο αλλιως με τα λεφτα που εχει θα τον επαιρναν ολοι

 

Ετσι να βλεπω επιχειρηματα...

Ο δικος μου δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα...

Ακουσε τον και πες μας...

Οσοι τον εχουν ακουσει τους εχει πεσει το σαγονι...ειδικα με την αλλαγη λαμπων...

Αν θες να το ακουσεις πες μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ εχεις προβλημα που αγοραζεις Κινεζικα και δεν θες να παραδεχτεις οτι δεν ειναι καλοι επειδη εγω εχω (λεμε τωρα) mesa Boogie που μαμαει (εκτος απο ηχο και την τσεπη) και ζηλευεις.  ;D  ;D  ;D  ;D

 

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ εχεις προβλημα που αγοραζεις Κινεζικα και δεν θες να παραδεχτεις οτι δεν ειναι καλοι επειδη εγω εχω (λεμε τωρα) mesa Boogie που μαμαει (εκτος απο ηχο και την τσεπη) και ζηλευεις.  ;D  ;D  ;D  ;D

 

 

ναι...

ολο αυτο...

ακριβως...

δηλαδη...

ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα την κεφαλη καποτε (τωρα την εχει ο συμφορουμιτης FrosT, αν το δει το thread λογικα κατι θα γραψει και αυτος)...η εννοια του σφιχτου distortion και της διαυγειας ο ενισχυτης, γι'αυτο τον ειχα επιλεξει αλλωστε αναμεσα σε ποσες κεφαλες (ακομα και πιο ακριβες οπως vht, laboga κλπ)...καλο θα ηταν, οπως ειπε ο φιλος wargasm, πριν αγορασεις ενισχυτη να τον δοκιμασεις (στον Κουρμπη, τον εχει και σε combo). Tην κεφαλη αυτη την πουλησα στον FrosT μονο και μονο επειδη δεν την παλεψα με το κουβαλημα, οσο την ειχα ομως τη χαρηκα και με το παραπανω, απλα εχει ηχαρα. Τα καθαρα της ειναι καλα χωρις ομως να ειναι αυτα που θα σου μεινουν και στο κεφαλι για το ποσο καλα ειναι.

 

Παρε μια ιδεα http://www.youtube.com/results?search_query=b-52+at-100&aq=f

 

 

Metalmike σε χαμηλες εντασεις τι ελεγε?

Γιατι εγω δεν τον εχω, αλλα λεω να τον χτυπησω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου