Προς το περιεχόμενο

"I fought the law" (acoustic cover)


constantinos9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Nestoras + yiannis  Δεκτόν..., κατανοώ τις ενστάσεις σας και μάλλον έχετε σε μεγάλο ποσοστό δίκιο!!!

 

@marathon Κλαίωω ρε φίλε  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δοκιμάζοντας το καινούργιο κιθαρόνι (yamaha gl-1) βγήκε αυτό!!

 

 

Φίλε μου μπράβο! Πολύ καλή δουλειά!!!  :)

Το άκουσα πού ευχάριστα και μου άρεσε πάρα πολύ! Πολύ καλή φωνή επίσης.

Τώρα όσο αναφορά το στοίχο και τα λοιπά, δε νομίζω πως θα κάτσει ποτέ κανείς να δεί εάν ο στοίχος ταιριάζει με το ήφος του τραγουδιού.  :P

ιδικά στο στύλ του κομματιού μάλλον θα το ακούς και θα πίνεις κοκτέιλ στη παραλία παρα θα το ακούς και θα ψάχνεις να δείς αν το I fought the law κολάει με το hawain!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vegeterian, ευχαριστώ για την κριτική! πάντως, μετά από σκέψη μπορώ να κατανοήσω ότι κάποιον μπορεί να τον ξενίζει η σχέση μουσικής - στίχου - εικόνας σχετικά με το αποτέλεσμα που μπορεί να έχει ένα τραγούδι ακόμα και αν είναι διασκευή!!!!! απλά έχω πολλές φορές πετύχει εδώ διασκευές που κάθεται ένας φοβερός κιθαρίστας στο σαλόνι του σπιτιού του και παίζει επί 11 λεπτά τα σόλα του satriani χωρίς απόκλιση και θέλω να ρίξω βενζίνη πάνω μου και να αυτοπυρποληθώ!! είναι θέμα οπτικής!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vegeterian, ευχαριστώ για την κριτική! πάντως, μετά από σκέψη μπορώ να κατανοήσω ότι κάποιον μπορεί να τον ξενίζει η σχέση μουσικής - στίχου - εικόνας σχετικά με το αποτέλεσμα που μπορεί να έχει ένα τραγούδι ακόμα και αν είναι διασκευή!!!!! απλά έχω πολλές φορές πετύχει εδώ διασκευές που κάθεται ένας φοβερός κιθαρίστας στο σαλόνι του σπιτιού του και παίζει επί 11 λεπτά τα σόλα του satriani χωρίς απόκλιση και θέλω να ρίξω βενζίνη πάνω μου και να αυτοπυρποληθώ!! είναι θέμα οπτικής!!

Δέν έκανα κριτική αδελφέ απλά είπα τη γνώμη μου και το πόσο μου άρεσε. Δε κρίνω ποτέ, απλά άν κάτι μου αρέσει η όχι απλά το λέω, πάντα καλοπροαίρετα! Τώρα το κατα πόσο μπορεί να ξενίζει η σχέση μουσικής στοίχου και τα λοιπά δε θα το σχολιάσω κάν γιατι θα γίνω κακός  :P

Συνέχισε τη καλή δουλειά  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο αξαν......η ηχογραφηση ειναι μακραν και γαμω....το ακουσα χωρις να βλεπω εικονες και ηταν ακομα καλύτερο  ;D ;D αν κανεις τετοιες διασκευες προσωπικα δεν με πειραζει να μην γραψεις δικα σου πραγματα.Υπαρχουν αρκετοι μουσικαρες εκαι εξω που κανουν καριερα παιζοντας διασκευες.Απαν λοιπον παμε για την επομενη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου