Προς το περιεχόμενο

Μαγαζί ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στην Αθήνα


Vasmar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Είμαι από Πάτρα και τώρα τελευταία έχω μπει στον κόσμο των D.I.Y stompboxes!Παραγγέλνω τα υλικά μου από Γερμανία(banzai),ωστόσο θα ήθελα να έχω στα υπόψιν και κάποιο κατάστημα στην Ελλάδα(Αθήνα το πιο πιθανό) λόγω της ταχύτερης αποστολής που ίσως παρέχει.

Εδώ στην Πάτρα δεν υπάρχει ποικιλία σε κανένα κατάστημα και βρίσκεις μόνο πυκνωτές και αντιστάσεις.

Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο κατάστημα στην Αθήνα,το οποίο όμως να στέλνει προϊόντα με αντικαταβολή?

 

Thanks in advance!

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Neurotic

 

Πήγα εχθές.Από εκεί πήρα κάτι πυκνωτές που μου έλειπαν.Τα pots που ήθελα όμως δεν τα βρήκα.Πόσο μάλλον αν χρειαστώ κανένα 3dpt switch...

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε,αφού δεν βρήκες εκεί ότι θες, μάλλον δεν πρόκειται να σε καλύψει κάτι άλλο στην Πάτρα!

 

Δεν κάνει τίποτα για το link!Καλές κατασκευές!  :)

 

Και γενικά αν δεν βρίσκεις εύκολα πράγματα, ρώτα οποιοδήποτε κατάστημα κι αν πας μήπως μπορούν να στα φέρουν!Δεν χάνεις τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ειμουν Πατρα και ειχα φαγουρα για DIY περνουσα μια βολτα και απο τον Φλογερά ( http://www.xo.gr/profile/profile-805988747/en/ ) εκτος απο τον Παπαδοπουλο. Μην περιμενεις και πολλα ομως, γενικως τετοια μαγαζια εχουν σαν πελατες τους ( οσον αφορα το stock του ηλεκτρονικου υλικου) ως επι το πλειστον ηλεκτρονικους που ασχολουνται με επισκευες οικιακων συσκευων κλπ. οποτε τα η γκαμα των προιοντων τους ειναι περιορισμενη και προσανατολισμενη προς αυτη την κατευθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου