Προς το περιεχόμενο

Φτηνός και καλος, high gain λαμπάτος ενισχυτής;


les kef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να αγορασω εναν λαμπατο ενισχυτη και θελω τα φωτα σας!ο ενισχυτης που εχω τωρα ειναι ο marshall avt50 tribute και ειναι υβριδικος!θα ηθελα να παρω πολυ mesa boogie αλλα τα λεφτα ειναι πολλα! τι προτασεις εχετε να κανετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εχεις δικιο !ροκας ειμαι αλλα μ αρεσεουν καμια φορα και τα high gain!o ηχος του mesa boogie του dual rectifier ειναι πολυ καλος για αυτο που θελω αλλα ακριβος!οποτε θελω να κινιθω σε τετοιο στιλ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτινος και καλος λαμλατος !τι προτινεται?

matheno_orthografia_e_dimotiku_labrinaku.jpg

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο !ροκας ειμαι αλλα μ αρεσεουν καμια φορα και τα high gain!o ηχος του mesa boogie του dual rectifier ειναι πολυ καλος για αυτο που θελω αλλα ακριβος!οποτε θελω να κινιθω σε τετοιο στιλ

 

 

 

Κλασσικά, έχει συζητηθεί αρκετές φορές εδώ, δες τα θέματα που βγήκαν κάτω από το δικό σου για αρχή.

 

Μια δοκιμασμένη, φθηνή, και πλέον αξιόπιστη επιλογή για high gain ήχους είναι οι bugera, είτε ο 6260/6262, είτε ο 333(xl). (τσέκαρε και τον "καινούριο" trirec αν μπορέσεις να τον βρεις ποτέ, ακούγονται ενθαρρυντικά λόγια)

 

Προσωπικά έχω τον 333xl και είμαι υπερευχαριστημένος για την χρήση που τον θέλω, έχω μάλιστα γράψει και γνώμη όταν τον πήρα, όπως και άλλα παιδιά, κάνε ένα search.  ;)

 

matheno_orthografia_e_dimotiku_labrinaku.jpg

 

%CE%BC%CE%B1%CE%B8%CE%B1%CE%AF%CE%BD%CF%89_%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CF%82_%CF%84%CF%81%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%82.jpg

 

;D ;D

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε παιδια ευχαριστω για το μαθημα ορθογραφιας μπορητε να με κραξετε σε αλλα post plz!ειμουνα λιγο βιαστικος και το κανατε θεμα!δεν απαντησατε ομως στο ερωτημα  μου! επισης οσο ψαχνομουν βρηκα τον fender super champ xd και θελω γνομες οπως επισης θελω γνομη και για τους bughera ! thx

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου