Προς το περιεχόμενο

Morning Blues


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

ΑΑααα ναι και που 'σαι. Τα μελομακαρονα δεν βοηθανε. Παρατα τα, ολο και καποιος

θα τα τιμησει ;D

 

Πρεπει να βρω τροπο να ανεβαινουν στο Nοιz ::)

 

Οι γιοί μου ξεκινήσανε να τα τιμούν ήδη  ;D ;D ;D

 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.10 και μετά μ' έστειλε, μπράβο. Εξαιρετικός ήχος, ωραίο παίξιμο, θαυμάσια επιλογή. Λοιπόν λίγο πιο πολύ drive ή compressor ήθελε στη κιθάρα (στο πρίν το 2.10) και θα ξαναπηγαίναμε στο 10άρι. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα...αυτό είναι από τα αγαπημένα μου backing track!  ;D  Ό,τι πρέπει για αρμονική μινόρε στο ''γύρισμα''! Ωραία πράγματα Πάνο (ελπίζω να μείνανε και για μένα μελομακάρονα όταν έρθω).  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.10 και μετά μ' έστειλε, μπράβο. Εξαιρετικός ήχος, ωραίο παίξιμο, θαυμάσια επιλογή. Λοιπόν λίγο πιο πολύ drive ή compressor ήθελε στη κιθάρα (στο πρίν το 2.10) και θα ξαναπηγαίναμε στο 10άρι. ;)

Σε ευχαριστώ πολύ Νέστορα για τις παρατηρήσεις σου, στις οποίες και απαντώ  ;)

Compressor έχω αλλά δεν το χρησιμοποιώ γιατί πιστεύω ότι δεν είναι καλό να ακούγεται ισοδύναμα ο ήχος των σόλο ;).

Το drive ήταν στην μέση στο βρώμικο κανάλι του ενισχυτή και αυτό γιατί έχω πολλάκις "κατηγορηθεί" ότι βάζω πολύ drive  ;D.

Μετά το 2.10 ο ήχος ήταν από το drive και το Pog, το οποίο είναι τουλάχιστον για μένα από τα ωραιότερα εφφέ που υπάρχουν για κιθάρα.

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα...αυτό είναι από τα αγαπημένα μου backing track!  ;D  Ό,τι πρέπει για αρμονική μινόρε στο ''γύρισμα''! Ωραία πράγματα Πάνο (ελπίζω να μείνανε και για μένα μελομακάρονα όταν έρθω).  ;D

Έχει φτιάξει πέντε κιλά. Έλα σύντομα γιατί είναι ωραιότατα τα άτιμα  ;D ;D ;D και όντως πολύ ωραίο backing track.

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιες φρασεις φιλε!!!!Και το bt πολυ καλο!!!Μην φας πολλα μελομακαρονα,ειναι βαρια για βραδυ!!!! ;D ;D ;DΚΑΛΕς ΓΙΟΡΤΕς!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιες φρασεις φιλε!!!!Και το bt πολυ καλο!!!Μην φας πολλα μελομακαρονα,ειναι βαρια για βραδυ!!!! ;D ;D ;DΚΑΛΕς ΓΙΟΡΤΕς!!!

Σε ευχαριστώ  :)

Επίσης καλές γιορτές με υγεία  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις μια πολυ καλη βαση κατα γνωμη μου, πανω στην οποια μπορεις να στηριχθεις για παιξεις πολυ ωραια πραγματα και κυριως δικα σου ;)

 

Το σατριανικο στυλ μπορεις να το διατηρησεις, τιποτε δε σε εμποδιζει σε αυτο ;)

 

Καλη συνεχεια Πανο :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις μια πολυ καλη βαση κατα γνωμη μου, πανω στην οποια μπορεις να στηριχθεις για παιξεις πολυ ωραια πραγματα και κυριως δικα σου ;)

 

Το σατριανικο στυλ μπορεις να το διατηρησεις, τιποτε δε σε εμποδιζει σε αυτο ;)

 

Καλη συνεχεια Πανο :)

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Γρηγόρη  :), για δικά μου το προσπαθώ αλλά δεν είναι και τόσο εύκολο, καθόσον τι καινούργιο θα μπορούσα να παρουσιάσω μουσικά; Το λέω αυτό γιατί δεν είμαι και τόσο καλός μουσικός και η σύνθεση είναι δύσκολο πράγμα, αν δεν θες να πατήσεις σε εύκολους και πολυαντιγραμμένους δρόμους  ;).

Τον καράφλα δεν τον αφήνω πάντως με τίποτα  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου