Προς το περιεχόμενο

Engl fireball 100 vs blackmore


gpergeris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δοκιμαζουμε και βλεπουμε...στην χειροτερη το γυρναω πισω,τα μισα λεφτα θα μου βγουνε να το στειλω πισω εξαλλου..απο το να παω..αν και δεν πιστευω οτι θα με απογοητευσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μπορείς πχ. να επικοινωνήσεις με τους αντιπροσώπους (μόλις κοίταξα στο σάιτ της Engl: Logothetis, Phone +30 210 6040291, Fax +30 210 6655314, [email protected]) και να τους ρωτήσεις πού είναι διαθέσιμα δίπλα-δίπλα αυτά τα μηχανήματα...

 

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι δραματικά σε σχέση με πέρσυ που ήμουν 4 μήνες στο περίμενε για το αν θα φέρει τίποτα ο εν λόγω "αντιπρόσωπος" (γιατί μόνο στα χαρτιά ουσιαστικά ήταν ,εκείνη την περίοδο τουλάχιστον, αντιπρόσωπος της ENGL), τότε πρόκειται για ανέκδοτο η συγκεκριμένη δήλωση. Και εξηγούμαι, ήθελα σαν παιδί κι εγώ να πάω να δοκιμάσω τίποτα κεφαλές, οπότε πήρα τηλ. και μου είπαν ότι δεν υπήρχε κάτι πλην της ακριβής προενίσχυσης (την εφάμιλλη στην special edition κεφαλή). Μου είπε επίσης ότι στους επόμενους μήνες θα έφερναν νέο εμπόρευμα. Για να μην πολυλογώ, για 4 μήνες κι ενώ είχα πάρει κι άλλα τηλ., είχα πάει και από κοντά, νέο εμπόρευμα ποτέ δεν εθεάθει. Ώσπου, μετά από ούτε που θυμάμαι πόσους μήνες ακόμα, και ενώ πλέον δεν ενδιαφερόμουν για ENGL, σκέφτηκα "δεν ξαναπαίρνω τηλ. να δω τι παίζει με αυτά τα παιδιά?". Μου είπε λοιπόν τότε ο κύριος στο τηλ. ότι είχαν φέρει.....

 

 

κρατηθείτε.....

 

 

 

 

 

....τους ENGL powerball II και ENGL thunder.....

 

 

 

Τόσους μήνες για αυτά τα 2 μηχανήματα...

 

Σορρυ φίλε, αλλά μάλλον δεν θα μπορέσεις να δοκιμάσεις τους 2 ενισχυτές ειδικά τον 1 δίπλα στον άλλον.

 

ΕΛΠΙΖΩ να έχει αλλάξει η κατάσταση τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και το adagio αν θυμάμαι καλά κάπου προς Χαλάνδρι που έχει ENGL (τη Steve Morse κεφαλή, αν και μπορεί να σου φέρει αυτή που επιθυμείς), αν και εκεί δεν σου δίνουν τη δυνατότητα να δοκιμάσεις πριν αγοράσεις....ΊΣΩΣ τώρα έχει αλλάξει το πρωτόκολο...Ένα τηλεφωνάκι θα σε επιβεβαίωνε για το παραπάνω ή το αντίθετο.

 

Θα σε συμβούλευα πάντως εγώ 1)να μην έχεις πολλές ελπίδες γιατί μπορεί να βρεθείς να απογοητεύεσαι όπως κι εγώ.

                                          2) Να τσεκάρεις με τα ίδια σου τα αυτιά κι άλλες μάρκες στα ίδια λεφτά όπως VHT, Blackstar, Peavey ίσως και Randall καθώς και φθηνότερες (Bugera) και αν έχεις και δυνατότητα για παραπάνω, τίποτα σε Soldano (κάπου στο κέντρο κοντά στο Πανεπιστήμιο είχε πάρει έναν το μάτι μου), Mesa (έξω  ;D ;D ;D ), Diezel κ.λ.π.

Φαντάζομαι θα ξέρεις ήδη κάποιες ή όλες (και ακόμα περισσότερες) τις μάρκες που ανέφερα απλά είπα να παρουσιάσω κάποια υποκατάστατα των ENGL κατ'εμέ.

                       

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου