Προς το περιεχόμενο

Time solo


Hitman47

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα...

Κατ αρχην,η κιθαρα δεν ειναι απαραιτητο να ειναι καλη και ακριβη...Κατα δευτερον,το σολο σου ειναι σωστο,και τονικα,αλλα και τα bends ειναι σωστα...Αν το εβγαλες μονο με το αυτι σου,ειναι SUPER!!!Συνεχισε το... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ειδα τις αλλες απαντησεις...Τιιιιιι????????Βibrato με το tremolo???????Mαθε να το κανεις με το δαχτυλο στο τελειωμα του bend.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που εννοω ειναι, ότι έκανα 2 χρόνια κλασσική κιθάρα πριν αρχίσω την ηλεκτρική. Ο στόχος μου πάντα η ηλεκτρική ήταν, απλά προτίμησα να αρχίσω απο εκέι για να έχω βάσεις. Ευχαριστώ πάντως.

ok συνεχισε και ολα  θα πανε καλα

ολα τα solos στην αρχη φαινονται "βουνα" με τον καιρο...........μαλακωνουν ;D

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να ακούσετε την προσπάθειά μου στη σολάρα του Γκίλμουρ απο το Time και να μου κάνετε λίγη εποικοδομητική κριτική. Είναι λίγο χάλι μαύρο, αλλά δεν έχω κλείσει χρόνο ακόμα στην ηλεκτρική και η κιθάρα μου δεν είναι και top, οπότε να είστε ελαστικοί παιδιά :P

Αν δεν θέλεις να ακούς κριτικές για κόπιες σε σόλο άλλων ,κάτσε και πάιξε κιθάρα και ξέχνα το Γκίλμουρ ,είσαι ήδη σε καλό δρόμο ,παίζεις καλύτερα από μένα  ;D που έχω παραπάνω από  τα διπλά σου χρόνια .

Προσπάθησε και θα βγάλεις τραγούδια όμορφα που θα τα θαυμάζουμε κάποια μέρα όλοι μας και άσε το γκίλμουρ στην ησυχία του   ;)

Όταν θα είσαι έτοιμος να τον φτάσεις και να τον ξεπεράσεις θα το καταλάβεις και θα το καταλάβουμε ,μην ανησυχείς

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου