Προς το περιεχόμενο

μικρο multieffect


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα!τωρα τελευταία εχω στο μυαλο μου να παρω ενα μικρο multieffect με drum tracks για να μελεταω αλλα να μπορώ να το συνδεω και στον υπολογιστη για καμια ηχογραφηση με καλο ηχο...(εχω καρτα ήχου την lexicon alpha)...μεχρι στιγμης είδα αυτα

www.thomann.de/gr/korg_pandora_mini_wh.htm

www.thomann.de/gr/behringer_vamp.htm

www.thomann.de/gr/line6_pocket_pod.htm

τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν κοιτας προς Guitar Rig μερια? Βεβαια για να εχεις αξιοπρεπη ηχο θα πρεπει τουλαχιστον να εχεις αξιοπρεπη ηχεια οπως αυτα http://www.thomann.de/gr/behringer_monitor_1c_weiss.htm αν θες μικρα...απ'την αλλη θα μου πεις ''μπορω να παρω και ακουστικα ρε φιλε...'' αλλα κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν παιρνεις το ιδιο feeling με τα ξενερωτα ακουστικα...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια για να εχεις αξιοπρεπη ηχο θα πρεπει τουλαχιστον να εχεις αξιοπρεπη ηχεια οπως αυτα http://www.thomann.de/gr/behringer_monitor_1c_weiss.htm αν θες μικρα...

 

...καθώς και ενισχυτή για να τα οδηγήσει...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...καθώς και ενισχυτή για να τα οδηγήσει...   ;)

φιλε μου το guitar rig το εχω αλλα δεν με ικανοποιεί....επισης θελω να ειναι φορητό...περισσότερο με ακουστικα θα το χρησιμοποιω για μελετη και καμια ηχογραφηση(χωρις να μπλεκομαι με μικροφωνα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!τωρα τελευταία εχω στο μυαλο μου να παρω ενα μικρο multieffect με drum tracks

Από αυτά, drum tracks έχει το pandora, ενώ το Zoom G2, που έχω στην κατοχή μου έχει και αυτό 40 presets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου