Προς το περιεχόμενο

Θήκη κεφαλής μπάσου για αντιμετωπηση της Υγρασιας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο αφυγραντηρας κν 150 ευρω για 20 τ.μ,ενω η θηκη 100 ευρω...Εχω αρκετη υγρασια στη Πατρα(εκει σπουδαζω) τοσο π καθε πρωι εχει νερο στους αρμους στα πλακακια.Απελπιστικη κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχω αρκετη υγρασια στη Πατρα(εκει σπουδαζω) τοσο π καθε πρωι εχει νερο στους αρμους στα πλακακια.Απελπιστικη κατασταση

μπορει να ειναι κ θεμα του σπιτιου που μενεις...προσωπικα δεν θα εμενα ουτε στιγμη σε τετοιο χωρο,για την υγεια σου πανω απ όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι θεμα τ σπιτιου αλλα δν μπορω ν φυγω γτ,ειμαι κοντα στη σχολη αλλα  εχω κ καλοενοικιο.Τεσπα,μαλλον θα παρω μια θηκη,δν νομιζω πως με τη θηκη θα εχω τοσο σοβαρο προβλημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τέτοια θήκη και πάλι δε θα μπαίνει η υγρασία ρε παιδια??

 

Με τετοιες θηκες ειναι χειροτερα. Εγκλωβιζουν μεσα υγρασια και δεν φευγει με τιποτε.

Αν θελεις να καταστρεψεις καποιο οργανο, βαλτο μεσα σε θηκη.

Και συ φιλος τωρα με το συμπαθειο δηλαδη, αλλα τι ζορι τραβας με την κεφαλη σου?? Τι θα παθει η κεφαλη?? Στο νερο μονο μη τη βουτηξεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Με τετοιες θηκες ειναι χειροτερα. Εγκλωβιζουν μεσα υγρασια και δεν φευγει με τιποτε.

Αν θελεις να καταστρεψεις καποιο οργανο, βαλτο μεσα σε θηκη.

Και συ φιλος τωρα με το συμπαθειο δηλαδη, αλλα τι ζορι τραβας με την κεφαλη σου?? Τι θα παθει η κεφαλη?? Στο νερο μονο μη τη βουτηξεις...

+137

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συ φιλος τωρα με το συμπαθειο δηλαδη, αλλα τι ζορι τραβας με την κεφαλη σου?? Τι θα παθει η κεφαλη?? Στο νερο μονο μη τη βουτηξεις...

 

Και +1 αλλά και -1. Μια συσκευή όπως μια κεφαλή μπορεί να επηρεαστεί αρνητικά από την έντονη υγρασία αλλά πρέπει να είναι εκτεθειμένη σ' αυτή για αρκετά μεγάλο διάστημα, χρόνια. Απ' την άλλη βέβαια better safe than sorry.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα προ ετών μεταφέρει ενισχυτή SS σε πολη με μεγάλη υγρασία και μέσα σε δύο χρόνια τα ποτ οξειδώθηκαν σε μεγάλο βαθμό, ίσως οι λυχνίες να έχουν κι αυτές πρόβλημα σε λαμπάτο ενισχυτή.

 

Ωστόσο βλέπω πως ο ΟΡ το έχει δέσει κόμπο να δώσει λύση με κάποια θήκη και αγνοεί άλλες προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thomsot η υγρασια καταστρεφει τ παντα,οχι μονο κεφαλη,αλλα κ τν ανθρωπο..Δν αγνοω αλλες προτασεις gdevelek αλλα η μονη καλη προταση ειναι ο αφυγραντηρας...Μαλλον εκει θα καταληξω εκτος κ αν καποιος μ πει κατι καλυτερο κ κατι πιο οικονομικο....γτ ενας απλος π ειδα για 20 τ.μ κανει 150ευρω.Ευχαριστω για τ χρονο σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου