Προς το περιεχόμενο

βοηθεια με μπρατσο που "κολαει" στη παλαμη.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους σας.

Μια μικρη βοηθεια σχετικη με το πως μπορω να κανω πιο γλιστερο το πισω μερος του μπρατσου μιας Βaja.

 

 

Ευχαριστω.  !

IF THE SHIT FITS    ,  WEAR IT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω κι εγώ το ίδιο θέμα σε όλα τα όργανα που έχω πάντα τα γυαλοχαρτίζω με 1000αρι και μετά 2000λαρο γυαλόχαρτο και γίνονται ΥΠΕΡΟΧΑ! Δεν κολλάει και είναι υπέροχη η αίσθηση... Δοκίμασε το όμως πρώτα μήπως τελικά αυτό που σου είπα σε βολεύει λιγότερο...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθε φορα που βλεπω αυτο το βινεο ανατριχιαζω.....τι να πω.....ισως επειδή δεν ειχα ποτε τετοιο προβλημα να μην μπορω να δεχτω τον "κανιβαλισμο" του μπρατσου...... :P 

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ στο τέλος του βίντεο περίμενα να πει "ας δούμε τώρα πώς θα ομορφύνουμε αυτό το 'γδάρσιμο' που κάναμε". Το αισθητικό αποτέλεσμα ήταν όντως άσχημο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχας ευχαριστω για την πολυτιμη βοηθεια σας, τελικα σα  λυση στο θεματακι ελεχτηκε να αφαιρεθει το λουστρο

απο το πισω μερος του μπρατσου οπου ακουμπαει το χερι - οχι στα κλειδια - και να περαστει με ανα αλλο ειδος λουστρου που θα ειναι πιο γλυστερο...η επεμβαση θα γινει απο μαστορα ...την αλλη εβδομαδα θα σας ενημερωσω με φωτο ... ευχαριστω .!

IF THE SHIT FITS    ,  WEAR IT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχας ευχαριστω για την πολυτιμη βοηθεια σας, τελικα σα  λυση στο θεματακι ελεχτηκε να αφαιρεθει το λουστρο

απο το πισω μερος του μπρατσου οπου ακουμπαει το χερι - οχι στα κλειδια - και να περαστει με ανα αλλο ειδος λουστρου που θα ειναι πιο γλυστερο...η επεμβαση θα γινει απο μαστορα ...την αλλη εβδομαδα θα σας ενημερωσω με φωτο ... ευχαριστω .!

 

Ωραίος, θα έχει ενδιαφέρον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου