Προς το περιεχόμενο

Solarmonkeys New song Teaser !!


ex-drummarios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια τα σχολια σας ειναι σημαντικα. Ξερω οτι ειναι teaser ( το full κομματι ερχεται συντομα, ειναι στον μαστερα ) αλλα θα μας ενδιεφερε πολυ να ακουσουμε σχολια για τον ηχο, το στυλ κλπ κλπ. Ετσι και για τη κουβεντα !!  :) Υπαρχουν πολλες μπαντες που αρχιζουν και γραφουν δικη τους μουσικη και ειναι μια πολυ καλη φαση ωστε η σκηνη της Ελλαδας να παρει τα πανω της. Thanx guys !!!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Παιδια τα σχολια σας ειναι σημαντικα. Ξερω οτι ειναι teaser ( το full κομματι ερχεται συντομα, ειναι στον μαστερα ) αλλα θα μας ενδιεφερε πολυ να ακουσουμε σχολια για τον ηχο, το στυλ κλπ κλπ. Ετσι και για τη κουβεντα !!  :) Υπαρχουν πολλες μπαντες που αρχιζουν και γραφουν δικη τους μουσικη και ειναι μια πολυ καλη φαση ωστε η σκηνη της Ελλαδας να παρει τα πανω της. Thanx guys !!!  :D

Ότι άκουσα μου άρεσε και είναι το ψυλο στύλ μου όταν ακούω τέτοια μουσική, άρα καλοί είστε!  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι άκουσα μου άρεσε και είναι το ψυλο στύλ μου όταν ακούω τέτοια μουσική, άρα καλοί είστε!  ;D

 

χεχε.  :D Σουπερ. Ευχαριστουμε μαν. Ανυπομονουμε να ανεβασουμε ολοκληρο το κομματι και να ακουσουμε καποια σχολια !!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάντα που ο κιθαρίστας της έχει για άβαταρ στο noiz "Them crooked vultures" και με drummario στα drums ,δεν μπορεί παρά να ΣΠΕΡΝΕΙ.Παιδιά από όσο σας έχω ακούσει ,είστε πολύ my cup of tea και είστε από τις μπάντες που έχω ξεχωρίσει τελευταία στην Ελλάδα! Keep it up,ανυπομονώ για album !

Α και κλείστε τώρα το καλοκαίρι κανένα live ,εδώ στην Πάτρα.Αναλογικά με το μέγεθος της πόλης υπάρχει αρκετός κόσμος που τον ενδιαφέρει το είδος  ;)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατα!!

Εύχομαι να έχει πολύ χώρο ο πληκτράς.. ;D ;)..να ακούσουμε και τίποτα εφεδιάρικα!

 

H παραγωγή θα γίνει από κάποια δισκογραφική; Τα κάνετε όλα μόνοι σας; Για πείτε τίποτα..

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάντα που ο κιθαρίστας της έχει για άβαταρ στο noiz "Them crooked vultures" και με drummario στα drums ,δεν μπορεί παρά να ΣΠΕΡΝΕΙ.Παιδιά από όσο σας έχω ακούσει ,είστε πολύ my cup of tea και είστε από τις μπάντες που έχω ξεχωρίσει τελευταία στην Ελλάδα! Keep it up,ανυπομονώ για album !

Α και κλείστε τώρα το καλοκαίρι κανένα live ,εδώ στην Πάτρα.Αναλογικά με το μέγεθος της πόλης υπάρχει αρκετός κόσμος που τον ενδιαφέρει το είδος  ;)

 

 

Θα συμφωνήσω για τον κιθαρίστα...τώρα ο drummer...καλός είναι οκ  ;D

Κανονίστε την φάση και οι Solarmonkeys θα είναι οπουδήποτε...αρκεί αν υπάρχει καλή παρέα και μπύρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατα!!

Εύχομαι να έχει πολύ χώρο ο πληκτράς.. ;D ;)..να ακούσουμε και τίποτα εφεδιάρικα!

 

H παραγωγή θα γίνει από κάποια δισκογραφική; Τα κάνετε όλα μόνοι σας; Για πείτε τίποτα..

 

Thanx !!!  :) Κατι κανει και ο πληκτρας. χεχε. Εχει πραμα. Ολα μονοι μας προς το παρον μαν. Ορεξη να υπαρχει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανυπομονουμε να ανεβασουμε ολοκληρο το κομματι και να ακουσουμε καποια σχολια !!  8)

Απ' αυτό που άκουσα, μάλλον θα είναι θετικά. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου