Προς το περιεχόμενο

λαμπατος ενισχυτης στα 1000 ευρω help!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.

θελω ενα λαμπατο ενισχυτη(ενισχυση + προενισχυση σε περιπτωση ρακ) γυρω στο 1000αρικο το πολυ και αν γινεται λιγοτερο .αν ειναι κομπο προτιμω κατι σε μεσα μπουγκι

για ρακ ελεγα το jmp 1 με τελικο τον 20 20 της μπουγκι και θα πρεπει ν παρω και καποιο ηχειο της προκοπης λογικα

το θεμα ειναι οτι παει ακριβα το ρακ (1600 ευρω με ηχειο).απο την αλλη τα κομπο εχουν και το ηχειο και βρισκω μεταχειρισμενα οπως το mesa boogie dc 5 h f 30 γυρω στο 1000ρικο αλλα δεν μπορω να τα δοκιμασω και δεν ξερω τι ακσιζει. δλδ θελω μια ικανοποιητικη αγορα και οταν γινω καλυτερος και μου χρειαστει κατι αλλο το παιρνω.

επισης αν μπορει καποιος να μου πει τα θετικα κ τ πλην του f 30 k t dc 5 η καποια παρομοια αγορα  θα το εκτιμουσα.θελω εναν "all around"  ενισχυτη για ροκ, μεταλ(οχι βαρυ και ντεθ) και αν γινεται ν εχει και σχετικα καλα καθαρα ,συγγνωμη για τον μεγαλο προλογο κ ευχαριστω εκ των υστερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Δεν εχω καμια σχεση με το παιδι που το πουλαει απλα ετυχε να κοιταζα χθες και το θυμαμαι

 

Δεν ειναι κατι απο αυτα που ζητας αλλα πιστευω οτι σε ηχο ειναι πολυ κοντα.

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=10729

 

Ibanez RG 2470 MZ & Carvin Legacy 2x12 (TNT Music)

 

 

Καπου ειχε παρει το ματι μου και τον f 30 αλλα δεν τον βρισκω τωρα.

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω.ομως εχω ενα κολλημα με τους μπουκγι γιατι εχουν σκαστο,γεματο κ γλυκο ηχο.απλα δεν ξερω f30 η dc 5 η an uparxei kapoios allos combo ths boogie  σε αυτα τ χρηματα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα μηπως πετυχεις και κανεναν express τοτε (αυτον εχω εγω) μικρος βολικος με πολυ ωραια καθαρα και γλυκο τυπου hi gain!

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξε μια ματιά και σε αυτούς

 

 

Edited by Alchemist: Η προώθηση αγγελιών στο forum απαγορεύεται από τους κανονισμούς. Παρακαλώ να μην επαναληφθεί.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

800 δεν νομιζω να τον βρεις μονο σε υπερπροσφορα! Ειχα δει εναν 1100 στο e bay.

 

Εμενα προσωπικα μου αρεσει αν και στα πολυ βρωμικα δεν παιζω λογω ηχητικων προτιμησεων σε πιο blues, crunchy και καθαρους  ηχους. Το οτι εχει 10αρι ηχειο για μερικους αποτελει απαγορευτικο παραγωντα, εγω δεν καταλαβαινω και πολλα!

 

Το οτι εχει επιλογη για 5 βατ μην σε ξεγελα οτι ειναι για να παιζεις πιο χαμηλα! Απλα αρπαζουν οι λυχνιες πολυ πιο ευκολα δηλαδη ανετα βγαζεις και λαιβ στα 5 βατ.

 

Γενικα ειναι ενισχυτης σπιτιου λογω μεγεθους πολυ παραμετροποιησιμος με πολλους ηχους και καλη ποιοτητα ηχου σε χαμηλη ενταση. Για αλλους βεβαια ειναι ενας υπερτιμημενος ενισχυτης λογω ονοματος.

 

Τωρα αμα δεν τον ακουσεις ο ιδιος  οτι και να λεω εγω η ο παραλλος δεν εχει νοημα.. ;)

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου