Προς το περιεχόμενο

Σάτυροι - "Ο θεός να το κάνει demo" ή "Της πρόβας το κάγκελο


kathodios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθώς διάβαζα τα νέα της μέρας ,άκουγα τα τραγούδια σας. Μάλλον έπρεπε να τα ανεβάσεις ένα ,ένα και όχι όλα μονοκοπανιά ,καθότι οι χρόνοι μας είναι λίγοι και τα ερείσματα πολλά γύρω μας .

 

Σπουδαία η μπάντα σας που γίνεται ενδιαφέρουσα επειδή και καλοί τεχνίτες είστε και χρησιμοποιείτε πολλά όργανα με αποτέλεσμα να δικαιολογήτε το διονυσιακό χαρακτήρα του ονόματος του γκρουπ .

Μάλλον είστε άτομα πάνω από 35-40 ετών με αρκετά και ενδιαφέροντα ακούσματα τα οποία συντεριάζεται πετυχημένα .

 

Μια ένσταση-αν και πρόκειται για πρόβα όπως είπες- έχω για τους κατά τ'άλλα αξιολογότατους τραγουδιστές που κάποιες στιγμές εμφανίζονται υπερβολικοί ,ή ακολουθούν χιλιοπερπατημένες εγχώριες ερμηνευτικές μανιέρες.

 

Εμένα μου αρέσατε ,αλλά εγώ είμαι ένας πτωχός και μόνος καομπόυ ,ως εκ τούτου η γνώμη μου δεν μετράει και τόσο  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Ο μέσος όρος ηλικίας μας είναι τα 30 (ο μικρότερος 20, ο μεγαλύτερος 50!). Όντως σε αρκετά σημεία οι ερμηνείες είναι... κάπως. Το έχουμε παρατηρήσει και εμείς και ελπίζω να διορθωθούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου