Προς το περιεχόμενο

12μετρο σε C


panafana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον έχετε πάρει Πολότους ,δεν υπάρχει άλλη δικαιολογία  ;D ;D ;D

  Είσαι πολύ κακός  ;D.......                                                                                                                                        panafana είσαι σε καλό δρόμο ;)                                                                   
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πάτησα να παίξει το backing track και αναρωτιόμουν γιατί αργείς να μπεις..  ;D ;D ;D

 

Ωραία παίζεις αλλά θέλει ανάσες όπως είπαν και κάποιοι άλλοι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, εγώ θα είμαι λίγο πιο αυστηρός  :P.  Είσαι πολύ σφιγμένος στο παίξιμο σου και αυτό φαίνεται και στο πικάρισμα σου και στο βιμπράτο, αλλά πιο πολύ στα σηκώματα σου  ;). Η φρασεολογία πάλι είναι αρκετά καλή. Δεν τα γράφω αυτά με επικριτικό ύφος, μόνο ως παρατηρήσεις σε τομείς στους οποίους έπασχα και πάσχω ακόμη  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο μας μερακλωσες βραδιατικο

 

 

Υ.Γ Για κανα δεκαλεπτο κοιταγα το 1ο σου ποστ και εβλεπα μονο το λινκ του σωληνα κ οχι το τραγουδι....εβλεπα και τα σχολια απο κατω και λεω παει αυτοι εδω τρελλαθηκαν,που την ακουν τη κιθαρα....μετα λεω μπορει να θελουν να κανουν πλακα σε κανεναν.....μετα ξεστραβωθηκα!!!

 

Ναι όντως και εγώ στην αρχή λέω που την ακούν την κιθάρα μας δουλεύουν  ;D ;D ;D ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, εγώ θα είμαι λίγο πιο αυστηρός  :P.  Είσαι πολύ σφιγμένος στο παίξιμο σου και αυτό φαίνεται και στο πικάρισμα σου και στο βιμπράτο, αλλά πιο πολύ στα σηκώματα σου  ;). Η φρασεολογία πάλι είναι αρκετά καλή. Δεν τα γράφω αυτά με επικριτικό ύφος, μόνο ως παρατηρήσεις σε τομείς στους οποίους έπασχα και πάσχω ακόμη  ;)

 

Χρειάζεται να τα ακούμε κ αυτά αλλιώς πρόοδος δεν υπάρχει!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεται να τα ακούμε κ αυτά αλλιώς πρόοδος δεν υπάρχει!  ;)

Σε εμένα προσωπικά η αυστηρή κριτική που δέχθηκα, μόνο καλό μου έκανε και πιστεύω ότι σε σχέση με το πρώτο μου κλιπ, έχω αρκετή διαφορά προς το καλύτερο  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου