Προς το περιεχόμενο

Ερωτηματολόγιο σχετικά με Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αρχικα σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας.

 

Επισης εχω και εγω μεγαλη περιεργεια για τα τελικα αποτελεσματα, μιας και περα απο τα πλαισια της εργασιας, θεωρω πολυ ενδιαφερον το τι σκεφτεται ο περισσοτερος κοσμος για το πιο γνωστο ισως online καταστημα μουσικων ειδων.

Επισης ελπιζω να το απαντησει οσος περισσοτερος κοσμος γινεται ωστε τα αποτελεσματα, να ειναι οσο το δυνατον πιο κοντα στη συνολικη εικονα.

 

Οσον αφορα τα αποτελεσματα(τα τελικα στατιστικα) δεν ειμαι σιγουρος για το κατα ποσον ειναι δεοντολογικο να τα δημοσιευσω εφοσον στο mail που εστειλα στον Thomann για να παρω εξουσιοδοτηση για να αναρτησω το ερωτηματολογιο, ανεφερα κατηγορηματικα οτι δεν θα δημοσιευοταν και οτι ηταν αποκλειστικα για εσωτερικη καταναλωση.

 

Αν καποιος ομως ενδιαφερεται παρα πολυ, ισως κατοπιν συνεννοησης(και με τον Thomann) να μπορουσα να του πω τα τελικα αποτελεσματα.

 

Of those who say nothing, few are silent...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορα τα αποτελεσματα(τα τελικα στατιστικα) δεν ειμαι σιγουρος για το κατα ποσον ειναι δεοντολογικο να τα δημοσιευσω εφοσον στο mail που εστειλα στον Thomann για να παρω εξουσιοδοτηση για να αναρτησω το ερωτηματολογιο, ανεφερα κατηγορηματικα οτι δεν θα δημοσιευοταν και οτι ηταν αποκλειστικα για εσωτερικη καταναλωση.

γιατί χρειάζεσαι άδεια από τον thomann για να συντάξεις ένα τέτοιο ερωτηματολόγιο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί χρειάζεσαι άδεια από τον thomann για να συντάξεις ένα τέτοιο ερωτηματολόγιο?

 

 

Δεν χρειαζομαι αδεια για να το συνταξω.

Χρειαζομαι αδεια ωστε να το αναρτησω εδω στο noiz. Αν δεν ειχα την αδεια του Thomann δεν θα μου επετρεπε την αναρτηση ο admin ;)

Of those who say nothing, few are silent...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυμπληρώθη και απεστάλη... Καλή επιτυχία εύχομαι!! 8)

Μόνο πες μας αν θες μέχρι πότε θα μπορεί κάποιος να απαντήσει...

Λογικά θα κρατήσει κάμποσο καιρό...

Θεέ μου, δως μου υπομονή...ΤΩΡΑΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ φιλε μου.

Γενικα δεν θα κρατησει πολυ καιρο επειδη πρεπει 4 Δεκεμβριου πρεπει να παραδωσω την εργασια μου, πραγμα που σημαινει οτι μεσα στην επομενη βδομαδα θα πρεπει να το κατεβασω και να αρχισω να το δουλευω.

 

Of those who say nothing, few are silent...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καταρχην σας ευχαριστω πολυ ολους για τη μεχρι τωρα ανταποκριση σας.

 

Αυριο κλεινω το ερωτηματολογιο και αρχιζω να το δουλευω επειδη σε μια εβδομαδα πρεπει να εχω ολοκηρωσει την εργασια μου και να εχω ετοιμασει και την παρουσιαση της.

 

Μου λειπουν γυρω στις 15 ακομα απαντησεις για να περασω το οριο. Οποτε αν καποιοι οι οποιοι δεν εχουν απαντησει μπορεσουν να διαθεσουν 5' θα τους ημουν υποχρεος.

 

Ευχαριστω

Of those who say nothing, few are silent...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου