Προς το περιεχόμενο

DIY Pedaltrain Pro


Adamo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν θες και μπορεις γραψω διαστασεις απο μερη και υλικα.....μπορει καποιος να ενδιαφερεται να κανει κατι παρομοιο,θα ηταν μεγαλη βοηθεια στον καθενα  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κανω ακριβως το ιδιο οποτε ριξε αν θες καμια πληροφορια..

 

και επισης θα κανω μια χαζη ερωτηση αλλα μηπως ξερεις αν λογω αλουμινιου βγαινει θορυβος στο wah αν το βαλεις πανω..?? η δεν θα παιζει κανεναν ρολο??? οταν το δοκιμασεις στειλε πληροφοριες για να ξεκινησω και εγω να το μονταρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κανω ακριβως το ιδιο οποτε ριξε αν θες καμια πληροφορια..

 

και επισης θα κανω μια χαζη ερωτηση αλλα μηπως ξερεις αν λογω αλουμινιου βγαινει θορυβος στο wah αν το βαλεις πανω..?? η δεν θα παιζει κανεναν ρολο??? οταν το δοκιμασεις στειλε πληροφοριες για να ξεκινησω και εγω να το μονταρω..

Δεν υπαρχει λογος να βγαινει θορυβος...πως σου περασε απο το μυαλο κατι τετοιο ? πρωτη φορα το ακουω/διαβαζω  ???

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κανω ακριβως το ιδιο οποτε ριξε αν θες καμια πληροφορια..

 

και επισης θα κανω μια χαζη ερωτηση αλλα μηπως ξερεις αν λογω αλουμινιου βγαινει θορυβος στο wah αν το βαλεις πανω..?? η δεν θα παιζει κανεναν ρολο??? οταν το δοκιμασεις στειλε πληροφοριες για να ξεκινησω και εγω να το μονταρω..

 

Είναι λίγο ακριβό αλλά δεν ξέρω και που μπορείς να το βρεις πέρα από το διαδύκτιο

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό είναι ένα θέμα.εμένα με προμήθευσε θείος αλουμίνας και τα αλουμίνια πήγαν τριαντα αλλά περίσσεψαν λίγο.

θα ρωτήσω και για αυτό αν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιντεακι οπως υποσχεθηκα!!!

Οτι αποριες εχετε λετε!

Το wah γιαιτ να εχει θεμα ρε παιδια???ΜΗν μου λετε τετοια και ελεγα να μου φερει ο αγιος βασιλης ενα classic!! ???

 

DIY Pedalboard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιντεακι οπως υποσχεθηκα!!!

Οτι αποριες εχετε λετε!

Το wah γιαιτ να εχει θεμα ρε παιδια???ΜΗν μου λετε τετοια και ελεγα να μου φερει ο αγιος βασιλης ενα classic!! ???

 

DIY Pedalboard

 

Ελπίζω να μην σε αγχωσα εγώ για το wah  :-\

 

Ωραίο βιντεάκι!

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου