Προς το περιεχόμενο

Γιατρέ μυρίζει το όργανό μου!Τι να κάνω?


ibanezbass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Πράγματι παιδιά μεγάλο το πρόβλημα στο μπουζουκάκι που πήρα (μεταχειρισμένο)!Μυρίζει μέσα το σώμα του σαν κλεισούρα και σκόνη κάπως!

Τώρα θα μου πεις που πας και βάζεις την μύτη σου...Αλλά ρε παιδιά έτσι για το γαμώτο να μυρίζει λεβάντα!

Αν βοηθάει το σώμα είναι συνθετικό και εσωτερικά είναι επενδυμένο με αυτοκόλλητο.(λουλουδάκια!!!χαχαχ)

Υ.Γ. Έλατε τρολάκια χωθείτε μου!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε χαλαρωσε.Δεν ειμαστε μπαμπουλες  ;D

 

Κρεμασε ενα τετοιο στις χορδες και θα εισαι οκ  ;D ;D

 

pols_feature-34133.jpeg

 

Ενταξει πλακα κανω  :D

 

Αστο για μερικες μερες εξω απο την θηκη να αεριστει το οργανο αλλιως βαλτου καποιο αρωματικο σε σπρει.No harm

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα,τελικα για μουσικο οργανο μιλαει...  ;D

 

Το ξυλο γνωριζω οτι μυριζει οταν μεινει υγρασια μεσα του. Με ο,τι αυτο συνεπαγεται  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα ένα μπαγλαμαδάκι που μύριζε κάπως έτσι  :)...ε καταλαβαίνετε τώρα δύσκολοι καιροί ... πουλάω στις αγγελίες τα κλειδιά του και τις χορδές! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα ένα μπαγλαμαδάκι που μύριζε κάπως έτσι  :)...ε καταλαβαίνετε τώρα δύσκολοι καιροί ... πουλάω στις αγγελίες τα κλειδιά του και τις χορδές! ;D ;D

Ευχαριστώ παιδιά πραγματικά με στηρίζετε!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα ένα μπαγλαμαδάκι που μύριζε κάπως έτσι (δες link) ...ε καταλαβαίνετε τώρα δύσκολοι καιροί ... πουλάω στις αγγελίες τα κλειδιά του και τις χορδές!  

http://www.touristorama.com/assets/images/advertisers/kalammmakia_gril_house/mprizola.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ρίξεις κάποιο αρωματικό σπρέυ μάλλον θα τα κάνεις χειρότερα τα πράγματα... Θα μυρίζει καλά αρχικά και στη συνέχεια θα σε πάρει η μπόχα για τα καλά!!!

Για αρχή βάλε ένα ηλεκτρικό σκουπάκι για να τραβήξει ενδεχομένως τίποτα "περίεργο" , στη συνέχεια "αέρισε" το όργανο καλά και προσπάθησε να δεις αυτή την πλαστική επένδυση γιατί κάτι μου λέει ότι αυτή φταίει για τη βρώμα !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου αστο ήσυχο το μπουζουκάκι σου είναι απόλυτα φυσιολογικό μην το μυρίζεις και συνεχισε να παίζεις.

 

στις αγγελίες τα κλειδιά του και τις χορδές
πόσο πουλάς τις χορδές του σοβαρολογείς τώρα; αντικαταβολή στέλνεις κομοτηνή ? ;D

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πόσο πουλάς τις χορδές του σοβαρολογείς τώρα; αντικαταβολή στέλνεις κομοτηνή ? ;D

Φίλε θα σου έστελνα λίγο από το μπαγλαμαδάκι να δοκιμάσεις αλλά δεν έμεινε τίποτα !μιλάμε καταπληκτικός μεζες ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου