Προς το περιεχόμενο

apisteuto!!!


pixies

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ELEF8EROTYPIA, 14.9.06)

 

"ΕΝΑΣ ΣΟΥΔΑΝΟΣ, που αναφέρεται στην εφημερίδα Juba Post απλώς ως κύριος Τόμπε, υποχρεώθηκε από το συμβούλιο γερόντων του χωριού του στην επαρχία του Ανω Νείλου στο Σουδάν να παντρευτεί την κατσίκα, με την οποία ο ιδιοκτήτης της, ο κύριος Αλίφι, τον συνέλαβε επ' αυτοφώρω να συνουσιάζεται. Εκτός του ότι υποχρεώθηκε, όμως, να αποκαταστήσει την κατσίκα, το συμβούλιο των γερόντων τον διέταξε να πληρώσει ως προίκα το ποσό των 15.000 σουδανέζικων δηναρίων (περίπου 50 δολάρια) στον ιδιοκτήτη της, τον κύριο Αλίφι -κοτζάμ κορίτσι του δώσανε! Ο ευτυχής πεθερός δήλωσε στην εφημερίδα ότι ο κύριος Τόμπε συζεί τώρα «μια χαρά με την κατσίκα» και ότι περνά κάθε μέρα από το σπίτι τους, για να δεί αν το ζευγάρι είναι ευτυχισμένο."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάποιες από τις αραβικές χώρες επιτρέπεται να συνουσιάζεσαι ΜΟΝΟ με θυλυκά ζώα (προσοχή δεν υπονοώ τίποτα...)!

Αντίθετα η συνουσία με αρσενικό ζώο τιμωρείται με αποκεφαλισμό...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω στην Ελλαδα παντως ειμαστε πιο απελευθερωμενοι,οφειλω να ομολογησω..Κανενας κοντοχωριανος δε θα σου πει να παντρευτεις την κατσικα(εννοειται γενους θηλυκου),απλα θα το μαθουν οι 2-3 σιμοτεροι νομοι ή πολεις.Χα χα!Αυτο θα πει αγνο,παρθενο προϊον.

209112.gif

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρε, βρέθηκε λοιπόν η λύση γαι την έλειψη γυναικών ακριτικών νομών μας. "Νύφες" εισαγωγείς από το Σουδάν. Εκτός από ...λιοκαμμένες έχουν και ... μούσι.

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο είναι οτι εγώ, ο x-pap ο mechmg93 kai o lampiris είμαστε εδω μέσα και η ώρα είναι 5 το πρωί

 

Και αυτή ακόμα να φανεί.

 

Γιοτι, με άφησες , σαν νάαααααααα μουνα 'ραπης!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά...συγνώμη δηλαδή...αυτές οι προτιμήσεις δεν υποδηλώνουν ένα κάποιο σοβαρό νοητικό πρόβλημα??

 

Δηλαδή πέρα από την πλάκα...αντί να βάλουν τον άνθρωπο σε κανένα τρελοκομείο μην πάρει σβάρνα κανένα κοπάδι και βογγίξουν τα άμοιρα τα ζωντανά τον παντρέψανε κιόλλας με την κατσίκα??Και καλά τον άνθρωπο που χρήζει ψυχιατρικού προβλήματος δεν τον σκεφτήκανε(γιατί προφανώς όλοι στο σουδάν, γιανα βγάζουν τόσο σοβαρές αποφάσεις για τέτοια σοβαρά επίσης θέματα, χρειάζονται όλοι ένα κουτάκι φαρμακα...)το ζώον το ρωτήσανε??Θέλει δηλαδή η κατσίκα να εννοθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου με τον βιαστή της??

 

ΑΑΑ!!Αυτό είναι θέμα για την greenpeace...!ε!ρε!Έχουμε ξεφύγει τελείως όμως... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε pantelkk

 

Πλανασαι οικτραν...εαν νομιζεις οτι στην Ελλαδα εκει ψηλα στα χωριουδακια μας...δεν εχουμε παρομοιες συνευρεσεις...

 

 

Θυμαμαι ακομα τον παππου μου,....οταν ημουν ακομα παιδακι να με νανουριζει με τις περιπετεις του με την Μαριγω...Φοφω...Αλκυονη...και για τα αδικα χτυπηματα που ετρωγε στα αχαμνα...... :D :D :D :D

Δυστυχως μου ειπε οτι καποτε παραστρατησε και γνωρισε την γιαγια μου.... 8O 8O ...το χτυπημα ηταν βαρυ για τις κατσικες του....ψοφησαν αμεσως ολες....

 

Αχχχ...παππουλη... :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης φίλε antouan_z...

 

Να σου κάνω γνωστό ότι μιλάς με κοπέλα...

 

Οπότε μου είναι λίγο δύσκολο να μπω στην ψυχολογία του παππόυ σου και γενικότερα κάθε αρσενικού που μπορεί να διεγερθεί σεξουαλικά με μια κατσίκα...(όσο νόστιμη και αν είναι... 8O)

Από την άλλη, πέρα από το ότι μιλάμε για το 2006...δεν αμφιβάλλω ότι υπάρχουν αρκετοί άρρωστοι άνθρωποι και ιδιαίτερα σε χωριά που επιδίδονται σε τέτοιες αηδίες...

 

Εγώ σχολίασα το ότι κάτσανε τώρα οι υπόλοιποι και παντρέψανε το ζωντανό με τον ανώμαλο...Δηλαδή δεν είναι λίγο αντιφιλοζωικό όλο αυτό??χα!! :D

 

ΕΛΕΟΣ...ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου