Προς το περιεχόμενο

neck απο αμερικη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια βοηθεια θελω να αγορασω ενα maple neck για το μπασο μου και εχω βρει αυτο http://viewitem.eim.ebay.gr/NEW-FOR-FENDER-MM2907-P-BASS-MAPLE-GUITAR-NECK-PRECISION/290870077808/item  ευρωπη μου ειπαν οτι δεν εχει και ετσι στραφηκα στο ebay. γενικα ολη η τιμη βγενει στα 92 ευρω(μαζι με μεταφορικα) ξερει καποιος τι παραπανω θα πληρωσω? εκτελονισμο εχω δει οτι πρεπει να πληρωσω αλλα το μονο που καταλαβα ειναι οτι μπορει να σε χρεωσουν απο 3 εως 175 ευρω και αναλογα πως θα γινει αυτος. απο ebay τι παιζει με αυτο? ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα αυτο εχει απαντηθει περι τις 10000000 φορες. Υπαρχουν κατω απο το θεμα που μολις ανοιξες αλλα 1000 θεματα που απαντουν σε αυτες τις ερωτησεις σου. Κανε ενα κοπο να τις δεις και εδω ειμαστε αν εξακολουθησεις να εχεις αποριες

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια βοηθεια θελω να αγορασω ενα maple neck για το μπασο μου και εχω βρει αυτο http://viewitem.eim.ebay.gr/NEW-FOR-FENDER-MM2907-P-BASS-MAPLE-GUITAR-NECK-PRECISION/290870077808/item  ευρωπη μου ειπαν οτι δεν εχει και ετσι στραφηκα στο ebay. γενικα ολη η τιμη βγενει στα 92 ευρω(μαζι με μεταφορικα) ξερει καποιος τι παραπανω θα πληρωσω? εκτελονισμο εχω δει οτι πρεπει να πληρωσω αλλα το μονο που καταλαβα ειναι οτι μπορει να σε χρεωσουν απο 3 εως 175 ευρω και αναλογα πως θα γινει αυτος. απο ebay τι παιζει με αυτο? ευχαριστω :)

 

Αν σου το στείλουνε με FedEx, UPS, κοινώς θα πληρώσεις.

 

Αν στο στείλουνε με USPS (αμερικάνικο ταχυδρομείο) και το customs declaration value ξεπερνά τα $100 θα στο κρατήσουν για εκτελωνισμό, κοινώς για ψίχουλα.

 

Αμά τους πεις και στο στείλουνε με USPS και $80 declaration value, δεν θα πληρώσεις τίποτα και απλά θα σου έρθει στο ταχυδρομείο της περιοχής σου.

PRS,Suhr,D'Angelico,D'Aquisto,Sadowsky,G&L,Gibson,Steinberger,Fender,etc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου