Προς το περιεχόμενο

Νick D'Virgilio ενας μεγαλος ντραμμερ -τραγουδιστης


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@george956..κι'εγω δεν τους ηξερα και επισης ντρεπομαι για αυτο.Ας ειναι καλα ο Waterfall-k.

που ειναι βιβλιοθηκη και με ξυπνησε.!!!!

Οπως επισης και τους transatlantic αυτος μου τους εμαθε.Ασε εχω μεινει πισω απο ακουσματα φρεσκα αλλα και ποιοτικα ταυτοχρονα. ???

Κωστα φυσικα δεν περιμενα να εχουν λεφτα αφου οσο και φανατικο να ειναι το κοινο τους δεν παυει να ειναι λιγο συγκριτικα με αλλα γκρουπ που παιζουν ευπεπτα τραγουδακια. :P

Οτι βγαλουν απο τα live αντε και κανα cd .Δυστυχως.Πρεπει να εχει ερθει το cd μου στο record house (Νεα Σμυρνη ) φοβερα ενημερωμενο μαγαζι ψωνιζω καμμια 30 χρονια απο εκει .! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΜΠΑΝΤΑΡΑ! ΜΟΥΣΙΚΑΡΑ! ΔΙΣΚΑΡΕΣ!

εχω να ακουσω κατι αλλο τουλαχιστον 1μιση χρονο...οτι κ να βαλω, καταληγω σε αυτους!

Spock'sBeard-ό-φιλοι που είστε κρυμμένοι ;;;;

Everybody lies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εχει ερθει το cd μου στο record house (Νεα Σμυρνη ) φοβερα ενημερωμενο μαγαζι ψωνιζω καμμια 30 χρονια απο εκει .! ;D

Πολυ καλο μαγαζι. Το γνωριζω μονο διαδικτυακα και εχω παραγγειλει απο κει αρκετες φορες στο παρελθον. Απο κει ας πουμε εχω αγορασει τρια Spock's Beard αλμπουμς, τα "The Light", "Spock's Beard" και "Live". 8)

 

Spock'sBeard-ό-φιλοι που είστε κρυμμένοι ;;;;

Εγω ειμαι "κρυμμενος" μεσα στο "Their Names Escape Me"...pfeif.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι "κρυμμενος" μεσα στο "Their Names Escape Me"...

 

Και εγώ εκεί είμαι κρυμμένος.  ;D

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα! Κι αλλος Ελληνας στη λιστα? Για γινε πιο σαφης, τι ονομα και σε ποιο λεπτο του κομματιου "ακουγεσαι"?

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου