Προς το περιεχόμενο

Ποιος μικρός ενισχυτης?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρίξε μια ματία στο θέμα που "αναλύσαμε" προ ημερών, ακριβώς για τον ίδιο σκοπό. (ενισχυτής μικρός για μικρή μαζεμένη πρόβα) Απλά εγώ έψαχνα για κεφάλι γιατί έχω ήδη καμπίνα.

http://www.noiz.gr/index.php?topic=198526.0

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

and by the way...

speaking of bugera...

εγώ έχω τον v55head και είναι εκπληκτικός ενισχυτής για πολύ περισσότερα απο τα λεφτά του...απο εμφάνιση, ήχο, απίστευτα καθαρά, τρομερό βάθος, τρομερή πεταλομηχανή.... εγώ παίζω prog metal εκει και όποτε γουστάρω το γυρνάω καρφί στον ενισχυτή με μπόλικο βάθος, πιανω τη τέλε και παίζω και καμιά μπλουζιά για το γαμώτο...

νομίζω αν η εταιρία αυτή έκανε τον v22 κεφάλι γύρω στα 200 ευρώ θα έλυνε τα χέρια πολλών μουσικών....εμένα σίγουρα πάντως...

 

 

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω αν η εταιρία αυτή έκανε τον v22 κεφάλι γύρω στα 200 ευρώ θα έλυνε τα χέρια πολλών μουσικών....εμένα σίγουρα πάντως...

 

Η εταιρία προσφέρει κορυφαίο value-for-money ήδη, ας μην είμαστε πλεονέκτες....

 

Προσωπικά προτιμώ να τη δώ να εξαλείφει τα όποια manufacturing defects έχουν οι ενισχυτές της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o orange micro terror ειναι 20 watt υβριδικος. Μπορεις να τον ακουσεις στον Λογοθετη.

 

Τον εχω και ειναι πολυ δυνατος και απιστευτα μικρος και ευκολος στην μεταφορα. Σαν μεγαλο πεταλακι!

 

Αν τον βαλεις και σε μια 12" καμπινα εισαι γαμω. Εγω τον εχω βαλει και σε 4χ12".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου