Προς το περιεχόμενο

Guitar Messenger Contest - Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους! Ξεκίνησε η διαδικασία ψηφοφορίας για τον τελευταίο διαγωνισμό που πήρα μέρος. Μπορείτε να με ψηφίζετε μια φορά τη μέρα στον παρακάτω λινκ.

 

http://promoshq.wildfireapp.com/website/6/contests/318481/voteable_entries/67207686

 

Η ψηφοφορία θα διαρκέσει από τις σήμερα 7 του μήνα μέχρι και τις 14. Σας ευχαριστώ!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα έχεις την πλήρη στήριξή μου Στέλιο!

Καλή επιτυχία!  :)

 

Σ'ευχαριστω παρα παρα πολυ. Ξερω οτι διαδικασιες ψηφοφοριας ειναι περα για περα βαρετες ομως ετσι επελεξε σε αυτη τη φαση η κριτικη επιτροπη να διαλεξει finalists. Thanks once more bro!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως στη ψηφοφορία δεν  αναδεικνύονται ταλέντα αλλά κάποιοι οι οποίοι έχουν ένα κοινό όπως ανέφερε ο Stel.Εγώ πάντως στηρίζω πλήρως καλή επιτυχία σε όλους τους διαγωνισμούς !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα οτι μετακινηθηκε εδω το ποστ μου για την διαδικασια ψηφοφοριας και ορθα μαλιστα (sorry για το double post). Οσοι πιστοι, στηριξτε με στην ψηφοφορια! Ευχαριστω και παλι!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mολις ανακαλυψα οτι μπορειτε να με ψηφιζετε ταυτοχρονα απο διαφορους browser. Και απο chrome και απο firefox και internet explorer. Οποτε καντε οτι μπορειτε. Ετσι εξηγειται που βλεπω συμμετοχες οτι να ναι να ειναι στα top voted entries. Αχ αυτες οι χαζες διαδικασιες ψηφοφοριας..

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου