Προς το περιεχόμενο

Που θα βρω Epiphone les paul slash appetite;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ευχαριστω, και θέλω και  περισσοτερες αγγελιες αλλα και καινούριες οποιος ξέρει τίποτα ας μου το πει, και κατι ακόμα οταν παρω την κιθαρα, θελω να βρώ καποιον ειδικό για να μου επιβεβαιώσει οτι η κιθάρα είναι αυθεντική και οχι μουφα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχω ενα πρόβλημα, μηπως ξέρει κανεις τιποτα για το που θα βρω μια epiphone les paul slash appetite???

Έστω και μεταχειρισμένη???

 

Καινούρια πολύ δύσκολο να βρεις..Είναι και 3 χρόνια που είχε βγει.

Μεταχειρισμένη μόνο ebay. Κοίτα στα ευρωπαικά ebay.co.uk ebay.de κτλ..

Μια φορά το χρόνο μπορεί να βγει και καμία στις αγγελίες του noiz αλλά θέλει μεγάλη τύχη και συνεχή παρακολούθηση.

 

Καλή τύχη λοιπόν.Και μην ξεχνάς οτι είναι και πολύ ακριβές πλέον. φτάνουν μέχρι και χιλιάρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτή είναι κιθάρα μάρκας Vintage (η εταιρία του Wilkinson), και όχι Epiphone.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην περνεις σβαρνα ολα τα forum:

 

δεν θα βρεις αυτη την κιθαρα καινουρια

δεν θα τη βρεις μτχ κατω απο 800euro

δεν θα βελτιωσει το παιξιμο σου

δεν ειναι τραγικα καλυτερη απο την κιθαρα που εχεις τωρα

 

 

παρε αυτην:

http://www.dhgate.com/product/chinese-guitar-slash-appetite-natural-yellow/143117942.html?recinfo=4,17,1#cps-1-17|ff8080813a0a996b013a0e1de1791829

 

ειναι κινεζικη κοπια (imitation) και μαλιστα θα γραφει και gibson στο headshock. Κατα πασα πιθανοτητα δεν θα ειναι καλο οργανο αλλα θα μπορεις να την κρεμασεις στον τοιχο σου....

 

υγ: σε οσα forum και να απευθηνθεις θα παρεις τις ιδιες απαντησεις....αν δεν σε καλυπτουν και θες μια συγκεκριμενη απαντηση στειλε μου σε ΠΜ και θα στην γραψω δημοσια...αλλα δεν θα εχει καμια αξια..... ::) ::) ::) ::) ::)

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι έγραψε ο kkmspm και ότι σου έγραψαν και στο διπλανό forum.

 

Μια έσχατη λύση,ώστε η κιθάρα να παίζει,αλλά και το headstock να γράφει αυτό που θέλεις,

είναι να αγοράσεις την Vintage paradise..

 

jhs-vintage-v100afd-paradise-407760.jpg

 

και να κοτσάρεις πάνω από το headstock αυτό το έτοιμο Gibson overlay,κατά πάσα πιθανότητα με τη συνδρομη κάποιου οργανοποιού,μιας και τα headstock διαφέρουν  σε σχήμα κυρίως στην κορυφή τους,όχι όμως τόσο ώστε με λίγη δουλειά να μην γίνει αυτό που θέλεις.

 

$%28KGrHqZHJBIFET-I4t%28lBRGji80TKg~~60_35.JPG

 

Στο Αγγλικό e-bay θα το βρεις.

Φυσικά το συγκεκριμένο guitar part,παραβαίνει μια σειρά νόμων και απορώ πως το e-bay,επιτρέπει την εμπορία του τόσα χρόνια..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αφού την βρήκα στο eBay με 500$ αν έφερνα έναν ειδικό δεν θα μου διαπίστωνε αν είναι fake ή όχι, εξάλλου στις φώτο στο eBay φαίνεται να έχει όλα τα υπογεγραμμένα παρελκόμενα...

δεν θα βελτιωσει το παιξιμο σου

δεν ειναι τραγικα καλυτερη απο την κιθαρα πο ???υ εχεις τωρα

Δηλαδή αυτό που μου λες, ότι έχει χάλια ήχο???αφού έχει καλούς μαγνήτες κτλ δεν καταλαβαίνω τι παραπάνω έχει μια vintage ας πούμε... ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου