Προς το περιεχόμενο

legend ηλεκτρικες κιθαρες-ξερει κανεις τιποτα?


dimitris32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια αογρασα μια ηλεκτρικη κιθαρα μαρκας legend και δεν ξερω τιποτα για αυτην. μου αρεσει πολυ ο ηχος της ομως αλλα θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος κατι για αυτες. η κιθαρα ο ανθρωπος που την ειχε την ειχε παρει 150 χιλιαδες δραχμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αογρασα μια ηλεκτρικη κιθαρα μαρκας legend και δεν ξερω τιποτα για αυτην. μου αρεσει πολυ ο ηχος της ομως αλλα θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος κατι για αυτες. η κιθαρα ο ανθρωπος που την ειχε την ειχε παρει 150 χιλιαδες δραχμες.

 

Πρέπει να μας πεις και πιό μοντέλο είναι.

 

Εγώ θυμάμαι ένα καινούριο ταυράκι είχε 80 χιλιάδες δραχμές.

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά Δημήτρη!

 

Το site τους ειναι εδω αλλά νομίζω αυτό το ξέρεις ηδη:

 

http://www.legendguitars.com/navi.php

 

Ρωτάς γενικά για τις κιθάρες αυτές σαν μάρκα φανταζομαι αφού δεν μας λες το μοντέλο σου. Αν σου κάθεται στο χέρι και σου αρέσει ο ήχος μην το ψάχνεις καθόλου... η μεγαλύτερη ψυχασθένεια που αντιμετωπίζουμε ως μουσικοί εν ετει 201...4 σχεδόν είναι ότι αμφιβάλλουμε πάντα για τον εξοπλισμό μας, επηρεασμένοι από το τι λένε οι άλλοι στο ιντερνετ, τι τιμη το έχει το τάδε σαιτ, γιατί να είναι προσφορά, μηπως να πάρω κατι καλύτερο κτλ κτλ. Αν πραγματικά έχεις χάσει τον ύπνο σου όμως, στείλε τους ενα μέηλ με το σειριακό σου αριθμό και λογικά θα σου δώσουν ότι πληροφορίες χρειάζεσαι :)

 

Αν σου κάθεται εσένα... είναι (wait for it..) legendary :)

 

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχετε δικιο, μην αγχωνομαι κιολας, απλα ετσι ρωτησα. η κιθαρα ειναι μια τυπου στρατοκαστερ αλλα με "μυτερο" headstock. κοκκινη με h-s-s.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά Δημήτρη!

 

Το site τους ειναι εδω αλλά νομίζω αυτό το ξέρεις ηδη:

 

http://www.legendguitars.com/navi.php

 

Ρωτάς γενικά για τις κιθάρες αυτές σαν μάρκα φανταζομαι αφού δεν μας λες το μοντέλο σου. Αν σου κάθεται στο χέρι και σου αρέσει ο ήχος μην το ψάχνεις καθόλου... η μεγαλύτερη ψυχασθένεια που αντιμετωπίζουμε ως μουσικοί εν ετει 201...4 σχεδόν είναι ότι αμφιβάλλουμε πάντα για τον εξοπλισμό μας, επηρεασμένοι από το τι λένε οι άλλοι στο ιντερνετ, τι τιμη το έχει το τάδε σαιτ, γιατί να είναι προσφορά, μηπως να πάρω κατι καλύτερο κτλ κτλ. Αν πραγματικά έχεις χάσει τον ύπνο σου όμως, στείλε τους ενα μέηλ με το σειριακό σου αριθμό και λογικά θα σου δώσουν ότι πληροφορίες χρειάζεσαι :)

 

Αν σου κάθεται εσένα... είναι (wait for it..) legendary :)

 

 

 

+1000~~~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου