Προς το περιεχόμενο

Don Vito


Gianniss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πω πω φασαρια.......

Ισως να κανω και λαθος ή ισως να ειμαι "κολλημενος" αλλα αυτο το πραγμα δεν μου αρεσε !!!

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιδια κανουν 'φαση'.

εεε λοιπον "αυτη" η "φαση" ειναι και θα παραμηνει μια απλη φασαρια....Πειτε μου ειλικρινα ποιος εχει ακουσει παραπανω απο 20 λεπτα αυτη την......"φαση" και δεν εχει βαλει τρυπανι στον κροταφο....

Ρε παιδια να ειμαστε και λιγο λογικοι  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Πειτε μου ειλικρινα ποιος εχει ακουσει παραπανω απο 20 λεπτα αυτη την......"φαση" και δεν εχει βαλει τρυπανι στον κροταφο....

 

Εγώ!  :) 8) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Λοιπόν περίμενα τα χειρότερα από αυτά που διάβαζα από τα σχόλια αλλά τελικά καλώς και το ακούσα και μαλιστα ολοκληρο γιατι στο τέλος παιζαν και τις καλύτερες συνθέσεις τους.

  Μια χαρά τους βρήκα και τους προτιμώ από τον ισπανο ομορφοπαιδο κιθαριστα σε αλλό θρεντ που τελικα νομίζω οτί υπάρχουν και καλυτεροι από αυτον τον τυπο με λιγοτερο στυλ ισως απο αυτον αλλα καλυτεροι παιχτες σιγουρα.

    Μου άρεσε ήταν πρωτότυπο φασαριοζικο και είχε και μελωδικες γραμμες ακυρα και διασπαρτα να χασκουν.Περίμενα πολύ χειροτερα από τα λεγομενα των αλλων.Με κρατησαν τσιτα αυτο το μισαωρο με αμειωτο το ενδιαφερον.Παραξενο πως και γιατι αλλα τους γουσταρα εκτος βεβαια απο την πανασχημη γκρι κιθαρα του τυπου και την σχετικα ασχημογυναικα μπασιστρια.Αλλα οκ μην τα θελουμε και ολα.Ωραιο και πρωτοτυπο μουσικο θρεντ.Οχι αλλα σολα ρε οχι αλλο ροκ'εν'ρολλ.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Johny T. έγραψες ακριβώς ό,τι σκεφτόμουνα λέξη προς λέξη.

 

Στα + για τον Ισπανό του άλλου θρεντ και η μπασίστρια  ;D

 

Η ακρόαση ξεκίνησε με τις χειρότερες αντιδράσεις και σταδιακά έκλεισα ότι άλλη μουσική εκκρεμούσε και τ'άκουσα μέχρι το τέλος  σε βαθμό που τους λέω κι ένα μπράβο :o ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας λετε και σε εμας για ποιον "ισπανο" μιλατε μπας και παρουμε γραμμη ?

Εγώ!  :) 8) :)

Εσυ εισαι ανωμαλος δεν πιανεσαι  :D

 

Συμφωνω με το οχι αλλο σολο και οχι αλλο ροκ εν ρολλ και με το να μπει κατι διαφορετικο.....Αλλα διαφορετικο ομως...Οχι 1,2,3,4, ΤΑ ΣΠΑΜΕΕΕΕΕ....Αυτο που ακουσα (τουλαχιστον εγω) ειναι απλα μια καλα στημενη μπαντα η οποια ομως δεν ξερει να παιζει...

Και στην τελικη οριστε κατι παρομοιο που ομως ακουγεται

 

Υ.Γ. Φυσικα και δεν κατακρινω ΚΑΝΕΝΑΝ που ακουει τετοια μουσικη και απλως κανουμε συζητηση και με ενδιαφερει να μαθω καινουργια πραγματα  :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου