Προς το περιεχόμενο

SOUL FINGERS - Hard to Handle / Mr. Pitiful


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από πρόσφατο λάιβ μας. Στο Hard to Handle γίνεται μια στραβή γύρω στο 1:56, αλλά ανακάμπτουμε γρήγορα και τελικά, δε γ@μιέται... ;D

 

Πείτε ό,τι θέλετε αλλά παρακαλώ μην αναφέρετε τη λέξη "αναλόγιο"!

 

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Με όλο το θάρρος, τον θαυμασμό και τον σεβασμό, προς το πρόσωπό σου :o ;D, μήπως, λέω μήπως λείπουν κάποιες "δυναμικές" από τους μουσικούς και τραγουδιστές. Μου ακούστηκαν λίγο "flat" τα τραγούδια, σαν να παίζατε χωρίς όρεξη... Όλα αυτά, βεβαια, στα απαίδευτα αυτιά μου. Ίσως όμως να φταίει και η ηχογράφηση, ή κάποιος  άλλος παράγοντας.  Με εκτίμηση, Φώτης  ....Δεν ανάφερα την απαγορευμένη λέξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Με όλο το θάρρος, τον θαυμασμό και τον σεβασμό, προς το πρόσωπό σου :o ;D, μήπως, λέω μήπως λείπουν κάποιες "δυναμικές" από τους μουσικούς και τραγουδιστές. Μου ακούστηκαν λίγο "flat" τα τραγούδια, σαν να παίζατε χωρίς όρεξη... Όλα αυτά, βεβαια, στα απαίδευτα αυτιά μου. Ίσως όμως να φταίει και η ηχογράφηση, ή κάποιος  άλλος παράγοντας.  Με εκτίμηση, Φώτης   ....Δεν ανάφερα την απαγορευμένη λέξη...

Χάρη δυστηχώς δεν μπορώ να μην συνφωνήσω με τον γείτονα μου ,αν και τα έχουμε πει και κατ'ιδιαν.Οντως ακούγονται σαν να σέρνονται ,σαν να μην έχετε όρεξη,όχι λάθος σαν παίξιμο αλλά ανευρα.Σορύ φίλε δυστηχως είσαι καταδικασμένος να γινεις διασημος μαζί μου και όχι με τους fingers .χαχαχαχα τι να κάνουμε για αυτο αρχισε να συνηθίζεις τα καψαλισμένα μου τραγουδάκια και κόμενα τα σχόλια για αισιοδοξίες κτλ.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θ α ειμαι αγενης αν πω οτι κατι δεν παει καλα!!!!

Επειδη εχω δει την μπαντα σε μικροτερο χωρο (JAZZ ART ) ΠΕΡΥΣΙ με τα ιδια ακριβως μελη να γκρουβαρουν καλυτερα νομιζω οτι δεν ειναι θεμα γνωσεων ,εμπειριας κλπ ειναι θεμα βραδυας -κεφιου.

Παντως μου αρεσαν τα εξης: η φωνη της Τραγουδιστριας (στο πρωτο κομματι), η παρουσια της αλλης τραγουδιστριας γενικως ,ο ηχος και κατι που λαμπυριζε καποιες στιγμες πισω απο την κοτσιδα του Θεμου !!!

Κουνα κουνα το κεφαλι αρχισε να μοιαζει(στο κουνημα) με τον Stevie Wonder !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι καταδικασμένος να γινεις διασημος μαζί μου και όχι με τους fingers.

Μπορεί σαν Δάχτυλο να μην γίνει τόσο γνωστός αλλά θα καταγραφεί σαν αγαπητό Κουρέλι στην ιστορία της ροκ.

 

Η τραγουδίστρια και ο ήχος της ντραμς ήταν καλά.

Και kudos στον τομαροκρούστη όταν καταφέρνει κάτι τέτοιο εκεί.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και ο ήχος της ντραμς ήταν καλά.

Και kudos στον τομαροκρούστη όταν καταφέρνει κάτι τέτοιο εκεί.  ;D

 

Τηευ ςερε τηε μαιν αψτ, υοθ σιλλυ...  ;D ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηευ ςερε τηε μαιν αψτ, υοθ σιλλυ...  ;D ;)

;D ;D :-X :-X ;D ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τους Ημαθιώτες που συνασπίστηκαν και μας τη λένε ;D : Τι λέτε ρε σεις; Αν ζούσε ο Ότις (ο Ρέντινγκ ντε) και μας άκουγε, θα είχε δακρύσει! (μην διανοηθείτε να ρωτήσετε γιατί! ;D).

 

SOUL FINGERS με τον Johnny στην κιθάρα να ακούσω και τι στον κόσμο.....

Φώτη, θα έπρεπε να αλλάξουμε ρεπερτόριο και να αρχίσουμε τα μανιοκαταθλιπτικά για κατεστραμμένους, εθισμένους στα ληγμένα Gatorade... ;D

 

η παρουσια της αλλης τραγουδιστριας γενικως

Έεελα... Δεν το περίμενα από σένα!  ;D

 

2:45  Το πλοίο σαλπάρει!  :D ;D ;D

Ε τι νόημα έχει να παίζεις βαρύτονο αν δεν μπορείς να πιάσεις υποηχητικές συχνότητες; :)

 

Και kudos στον τομαροκρούστη όταν καταφέρνει κάτι τέτοιο εκεί.  ;D

Είδες, άμα έχει authority ο παίκτης... ;D

 

 

Φχαριστούμε για τα σχόλια παλικάρια!

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου