Προς το περιεχόμενο

Μαζικη παραγγελια thomman???


science

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρεται παιδες!!!Λοιπον,θελω να παρω απο τομαν μια θηκη για ηλεκτρικη που ειδα!Αν θελει κανενας να παραγγειλει κατι απο του Θωμα,θα ηταν καλο!Δεν ειναι καιροι για ανοιγματα... 8)

bluessssss!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα αν ξεπεράσει η αγορά σου τα 200πόσο Ευρώπουλα δεν πληρώνεις και τη μεταφορά!Εγώ το βλέπω να παραγγέλνω κατά τα χριστούγεννα(ελπίζω ως τότε να μαζέψω τα λ7) τις πεταλιερίτσες μου.

Επειδή δεν τον ξέρω και πολύ Θωμά,αν και από το site κλπ μου φαίνεται πολύ καλός,όχι σαν Νάκκα Στόλλα κλπ,αλλά δεν ξέρω κιόλας μπορείτε να μου πείτε γενικά τη γνώμη σας??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα αν ξεπεράσει η αγορά σου τα 200πόσο Ευρώπουλα δεν πληρώνεις και τη μεταφορά!

 

299 Για την ακρίβεια!

 

 

Επειδή δεν τον ξέρω και πολύ Θωμά' date='αν και από το site κλπ μου φαίνεται πολύ καλός,όχι σαν Νάκκα Στόλλα κλπ,αλλά δεν ξέρω κιόλας μπορείτε να μου πείτε γενικά τη γνώμη σας??[/quote']

 

Χάλια άστα να πάνε, μη παίρνεις θα σου φάνε τα λεφτά, θα σου κλέψουν τη πιστωτική και θα σου καεί και το video :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να σημειώσω ότι τέτοιες μαζικές παραγγελίες μέσω φόρουμ (μεταξύ αγνώστων δηλαδή) σπάνια έχουν βγει σε καλό. Συνήθως οδηγούν σε καυγάδες και παρεξηγήσεις.

 

Γι'αυτό προτιμότερο είναι μεταξύ γνωστών και φίλων, μέσω pm κλπ να κανονιστεί κάτι. Σωστό σαν ιδέα και σαν πρωτοβουλία, αλλά προσοχή. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fleamail αυτό το λες για το Thomann?

Εγώ πίστευα πως θα ακούσω κάτι καλό γιατί όποιον ρωτήσεις από εδώ μέσα για κάποιο προιόν θα σου στείλει link από το Thomann.

P.S : Το video που κολάει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ δεν αντελήφθην!(Είναι πρωί ακόμα!!)

¶ντε στο καλό!Ήμουν και γω μέσα στην τρελή χαρά πως είναι όλα οκ με το site

και μόλις είδα αυτό ήμουν κάπως έτσι!!! 8O 8O :( :( :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fleamail αυτό το λες για το Thomann?

Εγώ πίστευα πως θα ακούσω κάτι καλό γιατί όποιον ρωτήσεις από εδώ μέσα για κάποιο προιόν θα σου στείλει link από το Thomann.

 

Πίστευε και μη' date=' ερεύνα! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

P.S : Το video που κολάει??

:lol: :lol: :lol:

 

Πωπω, τόσο πολύ έχουν σοβαρέψει τα πράγματα? Έχουμε χάσει τελείως την αίσθηση του χιούμορ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Θα ήθελα να σημειώσω ότι τέτοιες μαζικές παραγγελίες μέσω φόρουμ (μεταξύ αγνώστων δηλαδή) σπάνια έχουν βγει σε καλό. Συνήθως οδηγούν σε καυγάδες και παρεξηγήσεις.

 

Γι'αυτό προτιμότερο είναι μεταξύ γνωστών και φίλων' date=' μέσω pm κλπ να κανονιστεί κάτι. Σωστό σαν ιδέα και σαν πρωτοβουλία, αλλά προσοχή. :wink:[/quote']

 

Πολύ σωστά!

Ας μείνουν οι εμπορικές δωσοληψίες εκτός forum.

 

Το thread κλειδώνεται.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου