Προς το περιεχόμενο

Design - Album preview


metallicus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστούμε πολύ. Σαν πληκτράς πάντως προσπάθησα να εκσυγχρονίσω τον ήχο κρατώντας τον παράλληλα σε 80s ύφος ! Δεν ξέρω αν το πέτυχα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστούμε πολύ. Σαν πληκτράς πάντως προσπάθησα να εκσυγχρονίσω τον ήχο κρατώντας τον παράλληλα σε 80s ύφος ! Δεν ξέρω αν το πέτυχα  :P

 

κοιτα, οχι μονο για εμενα το πετυχες. Ειναι και συνθετικα και εκτελεστικα πολυ ολοκληρωμενη η δουλειά σου,

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη δουλεια , ηδη γνωριζω την δουλεια σας απο ενα προηγουμενο βιντεο στο youtube ,που ειχα μαθει οτι δεν ηταν το ΄τελικο΄.

 

Μου αρεσε παρα πολυ , ο ηχος και τα κομματια ,πετυχε  αυτο που λες , ο εκσυχρονισμος  και αυτο αλλωστε ειναι και το μελλον του AOR ,κανουν λαθος οσοι νομιζουν οτι ειναι ειδος  'αντικα' ,ηδη υπαρχουν νεα γκρουπ παγκοσμια που εχουν συγχρονο ηχο βασιζομενοι ομως παντα στους ογκολιθους του παρελθοντος , οπως γινεται και στα αλλα ειδη .

 

τρελαινομαι για πληκτρα(αν και πιο πολυ κιθαρα ΄σκαλιζω')  ,καποιοι θεωρουν ροκ χωρις κιθαρες δεν υπαρχει για μενα ροκ χωρις πληκτρα δεν υπαρχει (ας πουμε και κατι ακραιο ) ,θεωρω οτι αυτα δινουν ατμοσφαιρα και 'ομορφια ' σε ενα κομματι.

 

Η δεκαετια του 80 αποτελει την βαση για πολλα ειδη ,δεν νομιζω οτι η συγχρονη mainsteam ποπ ειναι κατι διαφορετικο απο αυτη του 80 ,ειναι πολυ κοντα . Οποτε το να βασιζεστε εκει μονο παλαιομοδιτικο δεν ειναι .

 

Τεραστιες επιτυχιες των περασμενων χρονων ηταν στην ουσια 80'ς κομματια .

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου