Προς το περιεχόμενο

Funhouse Βιντεο απο το Live@Rover Bar Σαλονικη


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη μου πεις πως δεν ήσουν εσύ ο καμερατζής  ;D ;D ;D

Δυστυχώς όχι. Από έγκυρες πηγές επληροφορήθην ότι ήταν μία νεαρά φαν του γκρουπ, τόσο εκστασιασμένη και διονυσιασμένη που δεν μπορούσε να κρατήσει σταθερή την κάμερα! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο ρε Johnny. Βάρα μεγάλε αλλά ανακοίνωνε κιόλα όταν είστε θεσ/νικη να ‘ρχόμαστε τα γερόντια να χτυπιώμαστε και να γουστάρωμεν.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ερχόμουν και σας πετύχαινα, θα καθόμουν.

Που σημαίνει πως είστε καλοί.  ;D

Σε ευχαριστώ πολυ LK.Να ξες οτι μεσα γινοταν ντουμανι αρα θα ησουν kai in the right place,χαχαχα.Να εισαι καλα φιλε μου.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάξτε το όνομα από Fun House σε Power House! ;D

Και επιεικής είσαι. Παρ' όλα αυτά καταφέρνετε και περνάτε όλη την ενέργεια και την in your face, όπως είπε κι ο Γιώργος, ροκεντρολιά της μπάντας, κάτι που με τέτοιο ήχο είναι επίτευγμα.

 

Εύγε παλικάρια!

 

Μπάι δε γουέι, στο Rumbler's Blues γιατί γίνατε όλοι αριστερόχειρες; ;D

 

 

 

 

Ρε Χαρη αφου μαζι τα λεγαμε το πρωι,Ηταν λιγο upside down η κατασταση ,και παλι καλα πηγε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν είπες τίποτα ρε μπας και ερχόμουν; Τέλος πάντων, μπράβο ρε Γιώργο, πήρατε το (κανονικό) "βάπτισμα του πυρός"!   Άντε και σε στάδια σε "λίγο" καιρό.....  8)

Φωτη δεν ηταν δικο μου σκηνικο,Ανοιξαμε για τα παιδια.Σιγουρα μπορουσα να κανω μια κινηση στο Νοιζ και απορω γιατι δεν το εκανα,αλλα οπως λες ηταν κανονικο βαπτισμα φιλε μου.Mε stage και πιτα στον κοσμο.Παραδοξως δεν αγχοθηκα καθολου και ρολαρε ωραια το σκηνικο.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου πεις πως δεν ήσουν εσύ ο καμερατζής  ;D ;D ;D

Γεώργιε  στα είπα και αλλού, Στωραίοι λαίμαι και όσο περνάει ο καιρός θα δένεται και περισσότερο. Ωραίος ο νδράμερ, είναι και τσαχπινίστας, ωραίος και ο μπάζος.

Λίγο προσοχή στη σκηνή να μη στέκεστε μπροστά στο νδράμερ, γιατί δεν έφταιγε πάντα ο καμερατζής που βρισκόσουν μπροστά του ;)

Νταξει Σαμυ και που υπαρχουν αυτα τα βιντεο ολοκληρα ειναι θαυμα.Εχω καμποσα αλλα του λεπτου που δεν μπορεσα να ανεβασω.Που να ξερουμε εμεις οι αμοιροι απο στησιμο στην πιστα/Ειμαστε απο χωριο.αχχαχααχαχα

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε Johnny. Βάρα μεγάλε αλλά ανακοίνωνε κιόλα όταν είστε θεσ/νικη να ‘ρχόμαστε τα γερόντια να χτυπιώμαστε και να γουστάρωμεν.

Ε να οπως ειπα δεν το ανακοινωσα εδω και χαζομαρα μου.Πλακα πλακα και γω θα ηθελα να δω και κανα νοιζα απο κατω,να τα πουμε και να γνωριστουμε απο κοντα,αν και μετα απο καποια φαση το Jack daniels πηρε το πανω χερι.Την επομενη σιγουρα θα κανω ανακοινωση.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Γιώργη!!!

 

Τα κομμάτια σας βγάζουν πολύ ενέργεια! Άντε και σε κάνα καλοκαιρινό live να έρθω να σας δω κι εγώ!  ;)

Δημητρο σε ευχαριστω.Οντως ειχαμε ενεργεια επανω μας το ειπαν και μερικα παιδια στο λαιβ και παντα με την δυσκολια του να παιζεις δικα σου τραγουδια σε αγνωστο κοινο.Αλλα πηγε σχετικα καλα.Μακαρι να κατσει κατι στα κοντα και γενικα.Ολοι μπηκαμε στην πριζα.Αυτα βεβαια τωρα γιατι σε λιγο καιρο μενουμε παλι ορφανοι απο ντραμερ,και ο κοντος βαραει καλα μαμοτο.Τεσπα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευγε παληκαρια!

Για διαφορους λογους,εκτρεφω εναν σεβασμο για τα ροκ τριο.

Μου βγαζουν ενα  ωραιο attitude.

 

Εχετε αυτο που χρειαζεται πανω και πρωτα απ ολα:Ροκ εν ρολ αλητεια.

Τα αλλα ειναι φουμαρα.

 

Μπραβο Τζωννυ!Βαρατε! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου