Προς το περιεχόμενο

Ignition - δικη μου συνθεση


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ δύναμη ο kotsadoros.

 

Σε παρακολουθώ καιρό και το παίξιμό σου ωριμάζει και γίνεται μεστότερο με τον καιρό.

 

Όταν με το καλό αποφασίσεις να γράψεις cd με original συνθέσεις, σφύρα το και θα είμαι απο τους πρώτους που θα το τσακώσω.

 

Καλή επιτυχία!

Σε ευχαριστω για τα καλα λογια! Εχω χρονια που το παλευω με το δισκακι αλλα  φετος ειμαι και νιωθω ετοιμος απο ολες τις αποψεις και ετσι το εχω βαλει προτεραιοτητα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω για τα καλα λογια! Εχω χρονια που το παλευω με το δισκακι αλλα  φετος ειμαι και νιωθω ετοιμος απο ολες τις αποψεις και ετσι το εχω βαλει προτεραιοτητα!

 

 

Όρμα και κάντο, η ζωή είναι 1 και πολύ μικρή, μη σε σταματήσει τίποτα, δώστα όλα μιάς και αποδεικνύεται με τον καλύτερο τρόπο ότι το αξίζεις και το cd και το dvd με τις συναυλίες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδες μολις συνειδητοποιησα  οτι περασσα στους TOP 100!! Ευχαριστω για το σαπορτ !

Οσοι θελετε να δωσετε ψηφο πηγαινετε εδω http://www.guitaridol.tv/video/kostas%20-alexakis/639 και καντε register  με το email σας!

Και παλι ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ΜΑΝ συγχαρητήρια...τώρα είδα το entry σου και έπαθα πλάκα!!!!Θα βοουτάρω οπωσδήποτε!!!!

 

ΑΑΑαααα και κάτι άλλο...τι τρελό πέρασμα στο 2'.08''(frygian?) και στα καπάκια στο 2'.20''(lydian?) ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ, όλα τα modes on the row!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου