Προς το περιεχόμενο

Driver's hit - Don't believe a word.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίοι!

 

Δεν ξέρω, πώς τα καταφέρνετε, Sir, αλλά είστε στο επίκεντρο (της λήψης).

 

Άρχοντας.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίοι!

 

Δεν ξέρω, πώς τα καταφέρνετε, Sir, αλλά είστε στο επίκεντρο (της λήψης).

 

Άρχοντας.  :)

 

Ξέρω. κακία θα πιω, αλλά έχασαν τα Μάλια και την Ιεράπετρα, άπαξ και έφυγε ο ογκόλιθας, καθότι ήταν ο μόνος που κούναγε το φιδίσιο του κορμί-επί σκηνής- λαίμαι  ;D ;D ;D

Ο Σερ είναι βαρύς, ο Περίκλας τα γίδια, ή πως τι λένε ούτε, τι μένει δλδ, για μια διασκευοβάνδα που παίζει?Κάποιον χαβαλέ. Ο ΡοσκομΠέκης είναι τραζικ απώλεια, λυπάμαι βάνω τγία  ;D.......................μέχρι επισκευής του τρωθέντος ίματζζζζζζζζζζζζζζζτου γρουπ

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξέρω, πώς τα καταφέρνετε, Sir, αλλά είστε στο επίκεντρο (της λήψης).

 

Είναι δικός μου ο εικονολήπτης.  ;)

 

Ξέρω. κακία θα πιω, αλλά έχασαν τα Μάλια και την Ιεράπετρα, άπαξ και έφυγε ο ογκόλιθας, καθότι ήταν ο μόνος που κούναγε το φιδίσιο του κορμί-επί σκηνής- λαίμαι  ;D ;D ;D

Ο Σερ είναι βαρύς, ο Περίκλας τα γίδια, ή πως τι λένε ούτε, τι μένει δλδ, για μια διασκευοβάνδα που παίζει?Κάποιον χαβαλέ. Ο ΡοσκομΠέκης είναι τραζικ απώλεια, λυπάμαι βάνω τγία  ;D.......................μέχρι επισκευής του τρωθέντος ίματζζζζζζζζζζζζζζζτου γρουπ

Δηλ. ούτε τη βάση; Όχι ρε γαμώτο.  :'(

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου