Προς το περιεχόμενο

classic vibe 50's tele


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

2 pieces? Μωρε μπράβο,που την πέτυχες συνηθως 4 ειναι η classic vibe.

 

αυτο το συμπερασμα απο που βγαινει? ακομα και καμια 20αρια κομματια να εχεις βγαλει το χρωμα, δεν ειναι ασφαλες δειγμα.

WP_20150425_09_14_54_Pro.thumb.jpg.d31f6249c2827f6ce920f112177266a2.jpg

WP_20150425_09_14_37_Pro.thumb.jpg.6ec58f71f4d3e753b3541f2bc93bb966.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το συμπερασμα απο που βγαινει? ακομα και καμια 20αρια κομματια να εχεις βγαλει το χρωμα, δεν ειναι ασφαλες δειγμα.

Δεν χρειάζεται να βγάλεις το χρώμα για να δεις ποσά κομματια ειναι. Δεν αποκλείω οτι η δικιά σου μπορει να ειναι 2 κομματια.γι αυτο ειπα που την πέτυχες. Μην αγχωνεσε! :) Συνήθως ειπα. Όσες εχω δει εγω με τα ματια μου τουλάχιστον 6. Ηταν 4 κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αγχωνομαι  ;) το κλασσικο προβλημα του γραπτου λογου. Παντως δεν ξερω αν προκαλει καποια διαφορα περαν του αισθητικου αν εχει 1, 2 ή 6 κομματια μια κιθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αγχωνομαι  ;) το κλασσικο προβλημα του γραπτου λογου. Παντως δεν ξερω αν προκαλει καποια διαφορα περαν του αισθητικου αν εχει 1, 2 ή 6 κομματια μια κιθαρα.

100% θα συμφωνήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τι υλικα την εβαψες ?..μαρκα.? αποχρωση ?

φιλε μου δεν γνωριζω τετοιες λεπτομερειες αλλα θα ρωτησω τον φιλο που την ανελαβε. ξερω μονο οτι πριν το βαψιμο την εκαψε με φλογιστρο για να φανουν πιο πολυ τα νερα, και στο τελος εβαλε βερνικι αυτοκινητου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου