Προς το περιεχόμενο

high tech quilt top Προβλημα! Φωτογραφια σε κιθαρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω προσωπικά δεν εχω καταλάβει τι θες να κανεις. Ο τυπος στο βίντεο αφαιρεί το βερνίκι και ξαναβάφει την κιθαρα του.

Οταν λες να αφαιρέσεις το top και να φαίνονται τα νερά του ξύλου, τι ξυλο εχει απο κατω που να αξίζει να φανούν τα νερά του?

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικά δεν εχω καταλάβει τι θες να κανεις. Ο τυπος στο βίντεο αφαιρεί το βερνίκι και ξαναβάφει την κιθαρα του.

Οταν λες να αφαιρέσεις το top και να φαίνονται τα νερά του ξύλου, τι ξυλο εχει απο κατω που να αξίζει να φανούν τα νερά του?

 

Aυτο που θελω να κανω ειναι να αλλαξω το top της κιθαρας και να το κανω natural ή να βαλω καποιο χρωμα,μιλαμε ομως παντα για το top της κιθαρας,οχι το υπολοιπο σωμα. Πιστευω και πρεπει να είναι mahogany

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην είναι φωτοτυπία.

Απλά το top είναι veneer όπως στις περισσότερες χαμηλού κόστους κιθάρες.

Φιλε μου η τοποθετηση σου θετει σε αλλη βαση το θεμα που ανοιξα.Αν ειναι οντως νeneer τοτε μιλαμε για μια λεπτη επιφανεια ξυλου που κολληθηκε πανω στο σωμα αν καταλαβα καλα απο το γρηγορο search που εκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου