Προς το περιεχόμενο

Καγμάκης VS Thomann (T REX DELAY)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απάντηση ειδικά για το συγκεκριμένο προϊόν δεν μπορώ να σου δώσω, γενικά όμως φαίνεται να αρχίζουν να βάζουν  μυαλό και οι έλληνες έμποροι. Προσωπικά έχω ψωνίσει διάφορα στο ελλαντάν σε καλύτερες τιμές απ'ότι στον thomann. Αυτή είναι η υγιής έννοια του καπιταλισμού, να πας να ψωνίσεις όπου σε συμφέρει καλύτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήπως γιατί στον καγμάκη λέει με πιστωτική κάρτα σε 6 δόσεις?

 

Γι αυτό ακριβώς:

Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 19% και αφορούν αγορά με πιστωτική κάρτα σε πρόγραμμα 6 δόσεων. Μπορούν να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση και ισχύουν όσο υπάρχει διαθέσιμο stock.

 

Αλλα τα μάτια του λαγού...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήπως γιατί στον καγμάκη λέει με πιστωτική κάρτα σε 6 δόσεις?

 

Γι αυτό ακριβώς:

Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 19% και αφορούν αγορά με πιστωτική κάρτα σε πρόγραμμα 6 δόσεων. Μπορούν να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση και ισχύουν όσο υπάρχει διαθέσιμο stock.

 

Αλλα τα μάτια του λαγού...  ;D

 

Δηλαδη εσεις λετε οτι ειναι ποιο φθηνα γιατι πληρωνεις 6 δοσεις?

Και αν ηταν μετρητοις ??? θα ηταν πιο ακριβα?

Μονο εξηγηση δε μου κανει αυτο με τις δοσεις... ισα ισα θα περιμενα να ειναι πιο ακριβως ο Καγμακης αφου σε διευκολυνει.

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δηλαδη εσεις λετε οτι ειναι ποιο φθηνα γιατι πληρωνεις 6 δοσεις?

Και αν ηταν μετρητοις ??? θα ηταν πιο ακριβα?

Μονο εξηγηση δε μου κανει αυτο με τις δοσεις... ισα ισα θα περιμενα να ειναι πιο ακριβως ο Καγμακης αφου σε διευκολυνει.

 

α μπραβο... :o

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο 1 χρονο πηρα το Comp-Nova της T-Rex απο τον Καγμακη 125€ ενω ο Thomann το εχει

185€!!!! Γενικα στο Βαγγελη παιζει να ψωνισεις σε χαμηλοτερες τιμες απο αυτες που εχει στο site του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν πρόσεξες, αλλα οι δόσεις δεν λέει πουθενά ότι είναι άτοκες.  ::)

Η τιμη που βλεπεις ειναι με "εντοκες" δοσεις.Μετρητοις ειναι χαμηλοτερη η τιμη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δε ξερω αν ειναι εντοκες οι ατοκες... παντως αμα παιζει τετοιο "κολπακι" δε μ αρεσει καθολου!

Και δηλαδη τιμη τοις μετρητοις πρεπει να πας εκει να ρωτησεις? περιεργα πραγματα!

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου