Προς το περιεχόμενο

Καγμάκης VS Thomann (T REX DELAY)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλώ, ας μου εξηγήσει κάποιος ποιο νόημα έχει αυτό το thread. Κάποιος αναρρωτιέται για ποιο λόγο τα δύο καταστήματα έχουν διαφορά στη τιμή (λες και μπορούμε να ξέρουμε), και λίγα ποστ μετά γράφονται λέξεις όπως "απατεώνας" κλπ.

 

Αν υπάρχει κάποιο point, δώστε το μας άμεσα - αλλιώς πάμε για κλείδωμα.

 

Νόμιζα ότι είμαστε σε μουσικό φόρουμ και μπορούμε να δημοσιεύουμε τις απορίες μας... Αν ακόμα και ορισμένοι μοντουλάτορες πάνε κόντρα στο φόρουμ που αυτοί συντηρούν, τότε αρχίζω και αμφιβάλλω για το επίπεδο που υπάρχει εδώ μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απο οτι καταλαβα μαλλον ο φιλος ηθελε να μαθει αν αυτη η τιμη ειναι τιμη αγορας γιατι του φανηκε παραξενο που ειναι τοσο χαμηλοτερα απο το Thomman και οι αλλοι σχολιαζουν.

Τωρα η λεξη απατεωνας αναφερθηκε λεγοντας οτι ο Καγμακης δεν ειναι... επομενως δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα...

Κατα τη γνωμη μου ειναι ενα τυπικο thread με απορια αγορας - και εκπαιδευσης πελατων - γατων  ;D!

 

Ο κ. Καγμάκης (τον οποίο δεν έχω δει ποτέ στη ζωή μου) δεν χρειάζεται αναφορές σχετικά με το ποιόν του, ούτε καν αν αυτές οι αναφορές είναι "a contrario". Είναι σα να πω, στα καλά του καθουμένου, ότι η φίλη μου η Καίτη δεν είναι τσούλα - θα έχει κάθε δικαίωμα να με εγκαλέσει και να με πει βλάκα.

 

Τώρα, ότι του φάνηκε παράξενο (το ζήτημα της τιμής) είναι σίγουρα ένα θέμα, αλλά το ότι δεν πήρε ένα τηλέφωνο να το επιβεβαιώσει είναι ένα ΑΛΛΟ θέμα. Απ' όσο γνωρίζω, το noiz δεν έχει κανένα είδος διαπλοκής με την επιχείρηση του κ. Καγμάκη και προφανώς δεν μπορεί (χωρίς ένα τηλεφώνημα τουλάχιστον) ούτε να επιβεβαιώσει, ούτε να αρνηθεί μία πληροφορία.

 

Οπότε, τι ακριβώς συζητάμε;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπαμε ότι το νόιζ διαπλέκεται, αλλά θα μπορούσε κάποιος εδώ μέσα να ξέρει, ή θα μπορούσε να είναι και ο ίδιος ο Καγμάκης μέλος του φόρουμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ..μου φαίνεται πως κάποιος δεν έχει συχνή σεξουαλική επαφή εδώ μέσα...

 

Στάκα ρε παίχτη, ψάχνεις μια πληροφορία, ανοίγοντας ένα θέμα που συνεχίζει την παράδοση "thread-με-διαφορές-τιμής-ελληνικών-και-ξένων-μαγαζιών", και μάλιστα με τίτλο-λυμένο ζωνάρι για καβγά. Υπάρχουν τηλέφωνα, mails, μετρό, ηλεκτρικός, λεωφορεία.

 

Δεν απευθύνεσαι στην εξυπηρέτηση πελατών, και να με συγχωρείς.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα ότι είμαστε σε μουσικό φόρουμ και μπορούμε να δημοσιεύουμε τις απορίες μας... Αν ακόμα και ορισμένοι μοντουλάτορες πάνε κόντρα στο φόρουμ που αυτοί συντηρούν, τότε αρχίζω και αμφιβάλλω για το επίπεδο που υπάρχει εδώ μέσα...

 

Και εγώ με τη σειρά μου αμφιβάλλω για τα κίνητρα κάποιου που μπαίνει στα καλά του καθουμένου για να μας πει ότι ο Καγμάκης έχει φθηνότερη τιμή από κάποιον ανταγωνιστή του.

 

Καθένας τη δουλειά του φίλε μου.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κ. Καγμάκης (τον οποίο δεν έχω δει ποτέ στη ζωή μου) δεν χρειάζεται αναφορές σχετικά με το ποιόν του, ούτε καν αν αυτές οι αναφορές είναι "a contrario". Είναι σα να πω, στα καλά του καθουμένου, ότι η φίλη μου η Καίτη δεν είναι τσούλα - θα έχει κάθε δικαίωμα να με εγκαλέσει και να με πει βλάκα.

 

Τώρα, ότι του φάνηκε παράξενο (το ζήτημα της τιμής) είναι σίγουρα ένα θέμα, αλλά το ότι δεν πήρε ένα τηλέφωνο να το επιβεβαιώσει είναι ένα ΑΛΛΟ θέμα. Απ' όσο γνωρίζω, το noiz δεν έχει κανένα είδος διαπλοκής με την επιχείρηση του κ. Καγμάκη και προφανώς δεν μπορεί (χωρίς ένα τηλεφώνημα τουλάχιστον) ούτε να επιβεβαιώσει, ούτε να αρνηθεί μία πληροφορία.

 

Οπότε, τι ακριβώς συζητάμε;

 

Πολλοι δεν χρειαζονται τις αναφορες που γινονται για αυτους εδω μεσα κι ομως γινονται και λογικο ειναι πιστευω. Τωρα αν υπαρχει δολος στην ερωτηση δε ξερω ουτε με ενδιαφερει αφου πολλα παρομοια θεματα συγκρισεως τιμων κυκλοφορουν συνεχεια με πολλες σελιδες και πολυ ενδιαφερον...

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=11684.60

 

το πιο προσφατο...

 

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποστ διαγράφηκε διότι περιέχει προσωπική επίθεση. Το μέλος τιμωρήθηκε με αφαίρεση ενός βαθμού κάρμα.

 

Στρατός φάση...

 

Επίσης ο alekelis που άνοιξε το θέμα, ο progmaster κι'εγώ που τολμήσαμε να ταχθούμε υπέρ των τιμών Καγμάκη είμαστε ύποπτοι πράκτορες.

 

ΛΟΧΟΣ  ΠΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ-ΣΧΗΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου