Προς το περιεχόμενο

Στης Λεωφόρου τα σκαλιά


blazas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε όλους

 

Μετά απο καιρό εγραψα  ενα ακόμα τραγουδι. Είναι για τον Παναθηναικο που περναει δυσκολες μέρες.

Ε!! οσοι δεν ειστε Παναθηναικοί  κρίνετε το μονο μουσικά.

 

Μουσικh στιχοι κιθαρα και arrangement  είναι δικα μου.

 

Καλη ακρόαση

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Μανώλη ειλικρινά πολλά μπράβο. Κολλητικό ριφάκι και μελωδία. Με ελαφρώς αλλαγμένη ενορχήστρωση και άλλο στίχο είναι σίγουρη επιτυχία. Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από γνωστά ροκ σχήματα.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η  μουσική-μελωδία-riff κλπ είναι αρκετά καλή, θα έλεγα ότι οι στίχοι το χαλάνε, εγώ κρατώ την μουσική γι αυτό μπράβο σου δερβίση! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πολύ δυνατό ρεφραίν (που λείπει) ανάλογο του πολύ καλού ριφφ, και λίγο διαφορετικά φωνητικά, το στέλνουν στα ραδιόφωνα (όχι του ΣΚΑΪ βέβαια).

Με τα χρήματα που θα βγάλεις, θα είσαι πλέον σε θέση να διαδεχθείς τον Αλαφούζο στην προεδρία της ΠΑΕ, και να αφήσεις τον Τράκη να ψάχνει φραγκοδίφραγκα.

 

blaza ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ.

 

Εύγε!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πολύ δυνατό ρεφραίν (που λείπει) ανάλογο του πολύ καλού ριφφ, και λίγο διαφορετικά φωνητικά, το στέλνουν στα ραδιόφωνα (όχι του ΣΚΑΪ βέβαια).

Με τα χρήματα που θα βγάλεις, θα είσαι πλέον σε θέση να διαδεχθείς τον Αλαφούζο στην προεδρία της ΠΑΕ, και να αφήσεις τον Τράκη να ψάχνει φραγκοδίφραγκα.

 

blaza ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ.

 

Εύγε!

Όλοι μαζί εδω στο  Forum να το ξαναγράψουμε φιλαράκι,να τα κονομίσουμε και να κάνουμε ενα νεο πολύμετοχικο σχημα. Με πρόεδρο εμένα!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Blaza γράφει για σένα και το τραγούδι. Άμα γίνεις διάσημος θέλω και αυτόγραφο  ;D

 

http://www.sdna.gr/podosfairo/superleague/article/401689/rok-tragoydi-gia-tis-leoforoy-ta-skalia-vid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πάψει να ασχολούμαι με τα ομαδικά αθλητικά εδώ και δεκαετίες, μονο pro παιζω

 

Ουδέτερα λοιπόν από ομάδες για τη μουσική έχω να πω ένα μπράβο.

Ωραία, νοσταλγική ενορχήστρωση, μου αρέσει η μουσική σου απόδοση πολύ.

 

Ωραίος!!!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blaza γράφει για σένα και το τραγούδι. Άμα γίνεις διάσημος θέλω και αυτόγραφο  ;D

 

http://www.sdna.gr/podosfairo/superleague/article/401689/rok-tragoydi-gia-tis-leoforoy-ta-skalia-vid

Ακουστε τι επαθα επροχθες. Μπαινω στο youtube να δω εαν το κομματι ειχε ξεκολισει απο τα 670 views που ηταν εδω και 1 εβδομαδα και βλεπω 5000. Σε 10 λεπτα 6000 ,7000, 8000 και τοτε αρχισα να ψαχνω τα αθλιτικα site και το ειδα. Οπως καταλαβαινετε μεγαλη χαρα. Οπως φαινεται το ενα και μοναδικο ατομο που ακουσε το τραγουδι μου την τελευταια εβδομαδα ηταν το σωστο ατομο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου