Προς το περιεχόμενο

MySpace


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά τί γίνεται με το myspace? Να σας πω τί έκανα να μου πείτε τι λάθος έκανα.

Πρώτα έκανα Signup. Μετά πάω να του πω για artist signup, του βάζω το mail μου, μου λέει, σόρι φίλε, υπάρχει ήδη. Του βάζω ένα άλλο, μου λέει σόρι φίλε, τεχνικό πρόβλημα. Κάνω κάτι λάθος εγώ;

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε παιδια ποιος ειναι αυτος ο ΤΟΜ που βγαινει παντα σαν φιλος στους καινουργιους ' date=' και γιατι αυτος παντα μα παντα.

τι ειναι καμια αυτοματη μηχανη? μου την δινει στα νευρα ο τυπος :lol:[/quote']

 

Είναι ένας από τους 2 ιδρυτές του myspace, που αναλαμβάνει να σου πει το πρώτο "αγοράκι, θες να γίνουμε φίλοι?" για να σπάσει ο πάγος! :lol: Το θέμα είναι ότι δεν περιμένει να απαντήσεις! :wink:

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Myspace#Spam_.2F_Tom_Anderson_PR

Tom has 162097268 friends.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.myspace.com/musicaeternal

 

Για την ωρα εχω μονο ενα κομματακι' date='σχολια παραπανω απο δεκτα! :lol:[/quote']

 

Ωραίος ο pastelius. Λανθασμένα είχα την εντύπωση ότι θα άκουγα κάτι rock-soulοειδές, εννοώντας κάτι πιό αναλογικό.Δεν ξέρω γιατί νόμιζα ότι έπαιζες τέτοια μουσική :roll: . Συγχαρητήρια πάντως, και πολύ καλή δουλειά. Αν μου επιτρέπεις μόνο, και φυσικά εντελώς καλοπροάιρετα, θα ήθελα τα τύμπανα που παίζουν στο ο:47 και πέρα (πριν μπει ο κανονικός ρυθμός) λίιιιιιιιγο πιο wet και ίσως λίγο πιο ακομπρεσάριστα (βέβαια μπορεί να ήθελες να βγει ακριβώς αυτό που βγήκε :D Eπίσης θα ήθελα κάπου να ακουστεί μια μελωδιούλα από κανα πνευστό, να πει μια δυο μουσικές φράσεις.

Πολύ καλός φίλε, μπράβο και καλή συνέχεια. Μόλις κάνω κι εγώ το account θα σου κάνω ντου μουαχαχα

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου