Προς το περιεχόμενο

ενισχυτάκι για ήσυχα πράγματα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

4Χ12? ;D

 

αν ήταν και 8Χ12 ακόμα καλύτερα  :P  :P  :P

ε. ανάγκες για live ελάχιστες έως "με ό,τι βρεθεί εκεί ή κατ ευθείαν κονσόλα"

Kαθενας με τις αναγκες του...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντως το ρεζουμέ είναι ότι σήμερα με λιγότερα από 200Eu παίρνεις gamato ενισχυτάκι για το σπίτι και όχι μόνο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τον yamaha thrc10. Τον μαύρο που ειναι πιο καθαρός/μπλουζ. Καταπληκτικο πραμα και πολυ απλος. Για σπιτι εχει ενταση να φαν και οι κότες, για κατι αλλο δε ξέρω και δε με νοιαζει κιολας. Τον συνιστω με κλειστα ματια μονο και μονο για την βασικη ποιότητα που έχουν οι ηχοι του class a.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τον yamaha thrc10. Τον μαύρο που ειναι πιο καθαρός/μπλουζ. Καταπληκτικο πραμα και πολυ απλος. Για σπιτι εχει ενταση να φαν και οι κότες, για κατι αλλο δε ξέρω και δε με νοιαζει κιολας. Τον συνιστω με κλειστα ματια μονο και μονο για την βασικη ποιότητα που έχουν οι ηχοι του class a.

 

χμμμμμ  :angel:

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ο καπετάνιος λέει ότι του αρέσει ο vox .

Εάν υπάρχει κάπου άκουσέ τον και δοκίμασε και τους άλλους που σου προτείνουν.

Είναι λίγο ασχημούλης αλλά ,γούστα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ο καπετάνιος λέει ότι του αρέσει ο vox .

Εάν υπάρχει κάπου άκουσέ τον και δοκίμασε και τους άλλους που σου προτείνουν.

Είναι λίγο ασχημούλης αλλά ,γούστα.

 

 

εντάξει...τον yamaha είχε και τον άλλαξε γιατί δεν είχε λούπα....

ΟΚ....

περί ορέξεως...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει...τον yamaha είχε και τον άλλαξε γιατί δεν είχε λούπα....

ΟΚ....

περί ορέξεως...

εμένα αυτο που με πειράζει με τον yamaha που έχω ειναι ότι δε μπορεις να βγάλεις high gain ήχο. Δοκίμασα και κανα 2 πετάλια και κάπως γινόταν αλλά θέλει ψάξιμο. Ο άσπρος ο κανονικός thr ειναι πιο ευέλικτος από τον μαύρο. Αλλά για καθαρούς και break up ήχους τον συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ειναι λίγες φορές που παίρνω θέση για εξοπλισμό. Το κάνω μόνο όταν το πιστεύω αληθινα. Ειναι και εύκολο να τους δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα αυτο που με πειράζει με τον yamaha που έχω ειναι ότι δε μπορεις να βγάλεις high gain ήχο. Δοκίμασα και κανα 2 πετάλια και κάπως γινόταν αλλά θέλει ψάξιμο. Ο άσπρος ο κανονικός thr ειναι πιο ευέλικτος από τον μαύρο. Αλλά για καθαρούς και break up ήχους τον συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ειναι λίγες φορές που παίρνω θέση για εξοπλισμό. Το κάνω μόνο όταν το πιστεύω αληθινα. Ειναι και εύκολο να τους δοκιμάσεις.

higain τι είναι;

metallica?

δεν το'χω....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Katana δαγκωτό.

 

Δεν έχω δοκιμάσει το phones out του katana του κιθαρίστα μου, αλλά μιας και είναι το ίδιο dsp με την Πεταλιερα μου GT-100, ούτε μικρόφωνα ούτε τίποτα.

 

Ακουστικα, έχει και auxiliary in να κουμπώνει εξωτερική πηγή, και τέλος.

 

Θα ποσταρω ενδεικτικά ήχους από το boss central πρόγραμμα με USB στο Logic, και από πίσω ένα backing track.

 

Πλέον, για σπίτι, ηχογραφήσεις κτλ, βολεύομαι με τους ήχους από USB στο DAW.

 

Οποτε αν θες ησυχία, απλά παίρνεις τον katana, και ξενοιάζεις.

 

(σήμ. Υπάρχει τώρα ένας στις αγγελίες. - δεν έχω καμία απολύτως σχέση με πωλητή)

 

Και το πιο σημαντικό, όταν είναι να βγεις σε live, στην πλάτη και όπως είναι στη σκηνή  8)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου